Як вибрати кокос в магазині

як вибрати кокос

Вибрати хороший стиглий кокос в магазині досить просто, головне запам’ятати кілька простих відмінностей стиглого плоду від зіпсованого або не доспілого, тому в даній статті постараємося докладніше розібратися, як правильно вибрати кокос і як визначити його свіжість при покупці.

Як правильно вибрати кокос в магазині

  • Зовнішня поверхня кокоса повинна бути цілою (без тріщин, відколів, плям і інших пошкоджень), так як пошкоджений кокос швидко псується.
  • При покупці кокос потрібно потрясти, якщо чути дзвінкий звук всередині, то в ньому є рідина (молочко) і м’якоть не буде сухою.
  • Якісний стиглий кокос з рідиною всередині не буде легким (можна порівняти з іншими плодами такого ж розміру на прилавку).
  • При виборі кокоса потрібно уважно оглянути місце кріплення кокоса до гілки (3 точки), вони не повинні бути дуже м’якими і легко продавлюватися, а також на них не повинно бути ознак цвілі або іншої псування.
  • Вся поверхня кокоса повинна бути твердою і не проминатися при натисканні.
  • Якщо колір шкірки кокоса світло-коричневий, то кокос свіжіший, якщо темно-коричнева – старіший (довго зберігався).
  • Запах від кокоса не повинен бути з ознаками бродіння.

На замітку: якщо відкрити якісний стиглий кокос, м’якоть в ньому буде рівномірно білою і буде легко відокремлюватися від твердої шкірки ножем.

На закінчення до статті можна відзначити, що знаючи, як вибрати хороший кокос при покупці в магазині, ви зможете купити стиглий і якісний Екзотичний горіх зі смачною м’якоттю всередині і приємним солодким молочком. Свої відгуки та корисні поради, як вибирати кокос в магазині, залишаємо в коментарях до статті і ділимося їй в соціальних мережах, якщо вона була вам корисна.

Підписуйся на нові рецепти!

Поділитись з друзями
Відгуки про страву:
( Поки що оцінок немає )
Залишити відповідь