Прості рецепти сметанника зібрані в нашому розділі, в якому ви обов’язково знайдете щось на свій смак. Як правило, сметанниками називають пироги і торти, в яких використовується сметана для приготування тіста, крему або начинки. І потрібно зауважити, що існують сотні варіацій сметанників з самих різних інгредієнтів.

Як приготувати сметанник

Якщо ви хочете дізнатися, як приготувати сметанник в домашніх умовах, то для початку спробуйте класичний рецепт. Це нескладний, але дуже і ніжний пиріг, який готується досить швидко.

Кращий класичний рецепт сметанника передбачає приготування тіста зі сметани, борошна, вершкового масла, яєць і цукру. Ці інгредієнти змішуються — і випікається досить пишний і ніжний пиріг. А потім він прикрашається ягодами або фруктами. У той же час можна приготувати смачний сметанник по досить складним рецептам з випіканням декількох коржів і приготуванням складного крему на основі сметани.

Таким чином, сметанник можна назвати універсальним блюдом, адже його різновиди можуть і стати прикрасою святкового столу, і просто доповнити повсякденне чаювання своїм простим і приємним смаком.

Трюфельний сметанник
60 хв10
На одне з дитячих свят на солодкий стіл я приготувала трюфельний сметанник. Нарізала його квадратиками, щоб всім вистачило. Але це не допомогло. На подив, десерт розхапали швидше, ніж...