Калорійність на 100 грам (кбжу):
13.9 г.
Білки
14.4 г.
Жири
4.1 г.
Вуглеводи
201
ккал
7 хв1
Сирна кава – це насичений напій з вершковим смаком та ароматом. Каву в такому оригінальному виконанні можна знайти у багатьох кав’ярнях. Навіть найдосвідченіші гурмани та любителі кавових напоїв.
15 хв1
Кава з перцем у турці чудово зігріває в негоду. Ароматний напій бадьорить. Якщо ви ніколи не куштували незвичайний варіант гарячого напою, рекомендую спробувати. Смак специфічний і
20 хв1
Домашній еспресо, зварений у турці, має чарівний смак і дивовижний аромат. Приголомшливий напій не залишиться поза увагою любителів кави. Дрібка солі посилює натуральний смак.
10 хв1
Американо, зварена у турці, готується за лічені хвилини і виходить чудовим. Ранок, який починається з ароматного напою, приречений на успіх. Чашка кави добре бадьорить і піднімає настрій на.
15 хв1
Кава з вершками, зварена в турці, виходить чудовою. З найпростіших інгредієнтів виходить божественний напій, який обов’язково сподобається любителям кави. Дивовижне частування
12 хв2
Молота кава з пінкою, зварений у турці з молоком, виглядає гарно. Запашний аромат заповнить всю кухню. Напій виходить смачним і добре бадьорить. Молоко пом’якшує яскравий смак.
15 хв2
Кава по-турецьки в турці – ранковий ритуал, який не зрівняється з приготуванням улюбленого напою за допомогою кавоварки. Процес справді чарівний і чарівний. Бездоганний аромат
18 хв1
Кава з корицею, зварена в турці, виходить надзвичайно ароматною і дуже смачною. Смак улюбленого напою навряд чи можна порівняти із класичним смаком. Прянощі роблять свою роботу.
12 хв5
Кава в електричній турці готується простіше, ніж на плиті. Автоматичне відключення в сучасних моделях не вимагає постійного стеження за приготуванням ароматного напою.
Домашні цукерки Тірамісу
15 хв10
Терпіти не можу, коли гості приходять без запрошення. Але, на жаль, так роблять багато моїх друзів. Навідуючись, вони приносять ковбасу, м’ясо і щось, як аперитив. А на мені...
5 хв2
Мелена кава, правильно зварена в домашніх умовах за ароматом і смаковими якостями буде не сильно відрізнятися від напою, приготованого в професійних кавомашинах, тому в цій статті розглянемо, як.