Калорійність на 100 грам (кбжу):
18.6 г.
Білки
24.7 г.
Жири
0.0 г.
Вуглеводи
294
ккал
12 год 30 хв12
Наближаються новорічні свята, а це значить, що практично на кожному святковому столі буде присутній холодець. У кожної господині свої секрети і рецепти приготування.
50 хв3
Сьогодні представляємо вашій увазі традиційне болгарське блюдо під вельми незвичайною назвою «свиняча каварма». І головна принадність в тому, що ви можете її їсти як в теплому, так і.
Террін зі свинини з сухофруктами
50 хв8
Починаємо готуватися до Нового року – оновлена добірка святкових рецептів вже висить на головній сторінці блогу, буду потихеньку постачати вас новими рецептами. Почну з холодної закуски –
4 год 0 хв2
Варена свиняча рулька – дуже смачне і поживне м’ясне блюдо, яке обов’язково потрібно спробувати приготувати кожному. Також свинячу рульку часто варять для приготування наваристого
60 хв
Свиняча рулька – недорогий м’ясний продукт. Готують її різними способами, але сьогодні поговоримо про те, як приготувати її без кістки, скручену в рулет. Шинка зі свинячої рульки Багато.
свиняча рулька рецепт
1 год 30 хв
Рулька — частина свинячого окосту, прилегла до колінного суглобу. Пропонуємо добірку смачних рецептів запеченої в духовці свинячої рульки з фото покроково. Рулька в меду Відмінне гаряче блюдо —.