Вишневий компот – чудовий варіант освіжаючого напою. Кислинка соковитих, стиглих ягід добре втамовує спрагу. Також варто брати до уваги корисні властивості використовуваного продукту – перш за все, це профілактика недокрів’я і стимуляція апетиту. Ще б пак, всього кілька ковтків можуть швидко пробудити бажання як слід підкріпитися навіть в жарку погоду – безсумнівно, це один з найдієвіших аперитивів!

Як приготувати компот з вишні

Таким чином, напій, зварений з кисло-солодких ягід, сприяє поліпшенню травлення, і, крім того, насичує організм органічними кислотами, пектиновими речовинами і вітамінами. Важливо відзначити, що рецепти компотів з вишні не припускають затягуються за часом клопоту.

П’ять найбільш часто використовуваних інгредієнтів в рецептах:

  1. Цукор.
  2. Вишня.
  3. Лимонна кислота.
  4. Яблука.
  5. Груші.

Крім основного, будуть потрібні всього два інгредієнта – вода і цукор. Пропорції складових можна змінювати відповідно до індивідуальних переваг. Смак також можна доповнити оригінальними нотками, додавши інші ягоди, фрукти або сиропи. Використовувати можна свіжі, висушені або заморожені плоди. У разі багатого врожаю можна зробити заготовки на зиму – більшість готових рішень, що описують поетапно процес консервування, сподобаються тим, хто не любить стомлюючої суєти.

60 хв3
Компот з агрусу і вишні на 3 літри кожен зможе приготувати в домашніх умовах. Для цього використовуйте перевірену кулінарну ідею з покроковими фотографіями. Апетитний напій порадує своїм яскравим.
компот з малини і вишні без стерилізації
40 хв6
Тут в складі компоту буде не тільки одна ягода. Солодка ароматна малина і злегка кислувата і не менш ароматна вишня роблять компотик просто приголомшливим. Небанальний кисло-солодкий смак і.