Скільки і як варити овочі для вінегрету (буряк, моркву, картоплю)?

Смачний салат вінегрет можна приготувати в домашніх умовах, якщо знати правила варіння всього його інгредієнтів, від яких багато в чому залежить смак готового салату. У цій статті ми детально розглянемо, як і скільки хвилин варити овочі для вінегрету, такі як: морква, картопля, буряк.

Скільки варити овочі для вінегрету по часу?

На приготування вінегрету зазвичай потрібно 1,5 години, з яких більшу половину часу займає підготовка і варіння овочів. Розглянемо час варіння кожного коренеплоду в каструлі:

  • Скільки варити моркву для вінегрету? Моркву варять 20-25 для вінегрету після закипання води в каструлі. Коренеплоди невеликих розмірів можуть звариться за 15-20 хвилин.
  • Скільки варити картоплю для вінегрету? Картопля для салату вінегрет вариться 15-20 хвилин після закипання води в каструлі.
  • Скільки варити буряки для вінегрету? Великий буряк варять 45-50 хвилин після закипання води в каструлі, а невеликих розмірів варять 40-45 хвилин.

Дізнавшись, скільки часу варять овочі для салат вінегрет, розглянемо далі, як їх правильно готувати до варіння і варити в каструлі.

Як підготувати овочі до варіння

Перед варінням кожного компонента для вінегрету важливо ретельно його вимити в холодній проточній воді. Для видалення більш в’їдаються забруднень можна використовувати чисту губку для миття посуду, при цьому важливо, щоб шкірка на картоплі, буряку і моркві залишилася цілісною після очищення.

Як правильно варити овочі на вінегрет

Розглянемо докладніше, як зварити овочі на вінегрет:

  • Готуємо всі овочі до варіння, ретельно їх вимиваємо в холодній воді.
  • Кладемо буряк, моркву і картоплю в каструлю (по можливості буряк варимо в окремій каструлі) і заливаємо холодною водою.
  • Ставимо каструлю на плиту і на великому вогні доводимо до кипіння, після чого зменшуємо вогонь і варимо овочі до готовності (моркву і картоплю в середньому 20-25 хвилин, а буряк 45-50 хвилин). Вода в каструлі при варінні не повинна сильно кипіти.
  • Наприкінці варіння перевіряємо кожен коренеплід на готовність за допомогою зубочистки, і якщо він зварився, перекладаємо з каструлі в чисту тарілку, щоб він охолоджувався при кімнатній температурі, після чого можна переходити до очищення від шкірки і нарізки для салату.

На замітку: якщо Ви збираєтеся варити окремо кожен вид овочів для вінегрету або будь-якого іншого салат, Вам знадобляться такі інструкції: як варити буряк, як зварити картоплю в мундирі і як зварити моркву. Також рекомендуємо вивчити докладний покроковий рецепт з фото: класичний салат вінегрет.

Корисні поради по варінню овочів для вінегрету

  • Можна варити овочі для вінегрету разом? У більшості випадків овочі на вінегрет варять разом в одній каструлі, головне враховувати індивідуальний час варіння у кожного коренеплоду (наприклад, морква і картопля варяться в 2 рази швидше, ніж буряк), при цьому багато кухаря раджу варити буряк окремо від інших овочів, щоб не пофарбувати їх в червоний колір (або варити буряк в пакеті, разом з іншими овочами).
  • Потрібно солити воду при варінні овочів для вінегрету? Солити воду при варінні овочів на вінегрет не потрібно.
  • Як перевірити готовність овочів при їх варінні на вінегрет? Дізнатися, зварилися чи овочі, можна за допомогою звичайної зубочистки, ножа або виделки, просто проткнувши кожен коренеплід в декількох місцях. Якщо він м’який і легко протикається, то значить зварився.

На закінчення сподіваємося Вам буде корисна зазначена вище інструкція, як варити овочі для вінегрету в каструлі, адже підготовка основних компонентів для даного салату – один з головних етапів приготування, від якого буде залежати зовнішній вигляд і смак готової страви. Свої відгуки та корисні рекомендації, як підготувати і зварити овочі для салату вінегрет в домашніх умовах, залишаємо у коментарях до цієї статті і ділимося їй в соціальних мережах, якщо вона була Вам корисна.

Підписуйся на нові рецепти!

Поділитись з друзями
Відгуки про страву:
( Поки що оцінок немає )
Залишити відповідь