Канапе – маленькі бутерброди з грінок, нарізані з різних продуктів. Канапе – рецепт святкового частування, найчастіше закуски канапе готують для фуршету, шведського столу, також часто роблять на день народження.

Рецепти канапе

Готують канапе на святковий стіл ще й тому, що вони дуже елегантно виглядають. А маленький розмір канапе дозволяє використовувати навіть делікатесні продукти. Готують канапе з ікрою, червоною рибою, оселедцем, креветками, шинкою, ковбасою. Приготування канапе дуже просте, головне вміти поєднувати продукти. Крім цього, рецепти канапе і тарталеток часто містять різні паштети, пасти і соуси, які надають особливий смак.

Для зручності їх часто насаджують на шпажки, які можна відправляти в рот цілком, не відкушуючи по шматочку. Тому як зробити канапе цікавляться, коли треба приготувати закуски для фуршету. Без них закуски для фуршету і не приготуєш. Дуже привабливі канапе для дітей. Наприклад, багатьом діткам подобаються оригінальні сонечка.

Якщо бутерброди на святковий стіл подаються з коктейлями або на фуршеті, їх беруть руками. Нерідко під “канапе” також розуміють вид прийому, варіант фуршету: пара легких закусок, чай, фрукти і бутерброди-канапе.

Рецепти прості, їх можна наробити буквально за півгодини, якщо у вас є всі необхідні продукти. Більш того, ви самі можете придумувати як приготувати з ваших улюблених продуктів. Як робити ви також можете подивитися, вибравши відповідну категорію на сайті. Адже дуже важливо красиво приготувати і подати, рецепти з фотографіями демонструють як прикрасити ці маленькі бутербродики. Багато хто любить не тільки готувати і їсти, але і просто дивитися на них. Фото дуже барвисті, тому їх люблять багато фуд-фотографів.

Кораблик з ковбасою і сиром
5 хв1032
Почнемо з бутерброда, який виглядає як вітрильник або кораблик. Виглядає прикольно, дітлахи так і тягнуться його швидше з’їсти і розібрати, погратися.
0599
На Новий рік 2021 приготуйте самі смачні і красиві канапе з різноманітним поєднанням улюблених продуктів з кращим простим рецептами з покроковими фото. Канапе з сиром Особливою популярністю за.