Калорійність на 100 грам (кбжу):
9.0 г.
Білки
1.0 г.
Жири
73.0 г.
Вуглеводи
325
ккал
1 год 20 хв1
Житній хліб у домашніх умовах у духовці – випічка, яка може бути реалізована не лише досвідченими кулінарами. Виріб, приготовлений на кефірі, заощадить час, на відміну від попереднього варіанту.
50 хв1
Хліб без дріжджів у домашніх умовах приготує навіть дитина. Найсмачніша випічка з насінням підходить до супів або для приготування бутербродів. На приготування апетитного хліба піде менше години.
3 год 35 хв5
Як приготувати бородинський хліб у духовці – питання, яке вирішується простіше, ніж здається. Готовий домашній хліб ніхто не зможе відрізнити від магазинного. Як кажуть домочадці, виходить він смачніший.
15 год 40 хв1
Чорний хліб із часником у духовці – рецепт, який варто втілити у життя хоча б раз. Приготування просте, але затратне за часом. Для рецепту використовується закваска. Я віддаю...
2 год 20 хв5
Золотисті булочки для бургерів виходять з житнього борошна. Такий продукт стане відмінною основою для яскравого і апетитного домашнього частування. Спробуйте просту кулінарну ідею.
Хліб чорнобаївський
2 год 20 хв6
Про Чорнобаївку, селище в Херсонській області, За останній місяць ЗМІ згадували частіше, ніж за весь час її існування. А все завдяки одному повторюваному інциденту.