Калорійність на 100 грам (кбжу):
20.0 г.
Білки
24.0 г.
Жири
0.0 г.
Вуглеводи
290
ккал
Лазанья з фаршем на сковороді
2 год 0 хв2
Лазанья з фаршем на сковороді – бездоганний спосіб приготування для тих, хто не має духовки. Страва готується досить просто. Небагато терпіння і на вашому столі шикарне частування.
1 год 50 хв2
Грузинські хачапурі «Човник з яйцем» – це дуже апетитна та смачна страва традиційної грузинської кухні. Приготувати таке частування в домашніх умовах зможе будь-хто.
Хачапурі із сиром на сковороді
45 хв2
Хачапурі із сиром на сковороді – це швидкий і простий варіант приготування апетитного грузинського частування. Готові хачапурі можна подавати як доповнення до ситних гарячих страв: м’
1 год 50 хв4
Хачапурі по-мегрельськи – неймовірно смачне і апетитне частування, перед яким буде важко встояти. Готовий продукт яскраво урізноманітнить ваш домашній або святковий стіл.
1 год 20 хв6
Хачапурі по-імеретинськи відрізняється ніжним смаком і апетитним виглядом. Таке частування нікого не залишить байдужим, а приготувати його в домашніх умовах зовсім не складно.
1 год 15 хв4
Класичне хачапурі по-аджарськи – це яскрава і неймовірно смачна страва традиційної грузинської кухні. Приготувати таке частування у домашніх умовах зможе кожен. Використовуйте для цього
25 хв2
Приготувати оригінальні, смачні і ароматні бутерброди дуже просто — стигле авокадо, натуральний йогурт і сир «сулугуні» – відмінно справляються із завданням, коли потрібно урізноманітнити звичний раціон.
35 хв2
Акуратна і дуже естетична яєчня, яка порадує не тільки своїм зовнішнім виглядом, але і смаком. А додавання ковбаси, сиру і помідорів зроблять такий сніданок збалансованим, а також дуже...