Пельмені не тримають форму, рвуться при варінні, тісто виходить липке або, навпаки, забите? З цим рецептом ви забудете про подібні ситуації. Найкраще і саме слухняне тісто на пельмені з усіх, що я пробувала! Воно також прекрасно підходить і для вареників, і для хінкалі.
Рецепт же колись підгледіла у улюбленої тітоньки з Сибіру. А сибіряки, вже повірте, знають толк в пельменях. Спеціально виділяю час і один раз на місяць роблю заготовки напівфабрикатів на всю сім’ю відразу. Після розморожування вони не втрачають привабливий зовнішній вигляд і добре варяться без пошкоджень. Дуже зручно. Нижче ви також дізнаєтеся, з чим і як цікаво подати пельмені до столу.
- Борошно пшеничне 3.5 ст.
- Куряче яйце 1 шт.
- Вода 1 ст.
- Сіль ½ ч. л.
- Олія соняшникова 1 ст. л.
- У простору миску просійте борошно, сіль.
- Вбийте яйце і додайте рослинну олію. Краще брати соняшникову без запаху. Все ретельно перемішайте.
- Не поспішаючи тонкою цівкою влийте крутий окріп.
- Іншою рукою в цей час перемішуйте масу. Має вийти м’яке заварне тісто. Якщо тісто гаряче для подальшої роботи, залиште його охолонути на пару хвилин.
- Вимісіть тісто до однорідності. Можна замісити в мисці або ж перекласти на стіл (як Вам зручно). Борошно на стіл розпорошувати не варто: заварне тісто не липне ні до столу, ні до рук.
- Заготівля відмінно підходить для пельменів, вареників і навіть хінкалі. З таким тістом доречна практично будь-яка начинка: з солодкого бажано використовувати ягоди або сир, з солоного – м’ясо, картоплю, капусту.
Що з приводу подачі, то, поки варяться пельмені, рекомендую зробити гостренький соус. Видавіть сік лимона, додайте ложку діжонської гірчиці, суміш перців і трохи олії. Зверху прикрасьте порізаною петрушкою. Ситне і смачне блюдо готове!
Тесто самое главное! Во всей своей простоте, далеко не каждый может его правильно приготовить)