2 год 20 хв5
Золотисті булочки для бургерів виходять з житнього борошна. Такий продукт стане відмінною основою для яскравого і апетитного домашнього частування. Спробуйте просту кулінарну ідею.
1 год 20 хв5
Якщо ви прихильник правильного харчування, то вам обов’язково сподобається простий домашній рецепт низькокалорійних булочок для бургерів. Популярний фаст-фуд також може бути корисним, спробуйте!
булочки для бургерів без дріжджів
60 хв10
Простий і швидкий спосіб приготувати домашні булочки для бургерів – без додавання дріжджів. Такий варіант вийде не менш пишним, ніж на дріжджовому тісті. Беріть на замітку!
картопляні булочки для бургерів
2 год 20 хв9
Яскраві і неймовірно смачні булочки для бургерів можна приготувати з картопляного тіста. Такий продукт стане відмінною основою для смачної домашньої закуски. Оцініть цікаву кулінарну ідею!
булочки для бургерів як в Макдональдсі
3 год 20 хв12
Рум’яні і апетитні булочки для бургерів як в Макдональдсі нескладно приготувати у себе вдома. Використовуйте для цього простий покроковий рецепт. Порадуйте себе і своїх близьких
Домашні булочки для бургерів
60 хв12
Що таке бургер? Пара шматочків хрусткого хліба, кілька листя салату, котлета, сир і кілька видів овочів. У домашньому виконанні будь-який сендвіч перетворюється з фастфуду в збалансоване харчування.