Чебуреки — великі смажені пиріжки з бездріжджового тіста. Чебуреки можуть бути з різними начинками, але чебуреки з м’ясом – рецепт класичний. Рецепт чебурека має азіатське походження. За однією з версій, як готувати чебуреки українці дізналися у кримських татар після російсько-турецьких воєн. Ну і звичайно незабаром вони придумали рецепт чебуреків з горілкою. Правильні чебуреки і смачні чебуреки – гарячі, з хрусткими краями, з соковитим м’ясом, в якому вловлюється аромат цибулі і спецій. Приготування чебуреків у нас асоціюється з кавказькими або середньоазіатськими кухарями і здається справою складною. Але приготування чебуреків в домашніх умовах не повинно вас лякати. Ви теж зможете приготувати відмінні домашні чебуреки. В принципі, звичайні м’ясні пиріжки дуже нагадують чебуреки, рецепт цього азіатського пиріжка відрізняється перш за все оригінальним рецептом тесту. Чебуреки в домашніх умовах приготувати нескладно, головне знати хороші рецепти чебуреків. Ми пропонуємо вам чебуреки по-домашньому, рецепт чебуреки з сиром, рецепт тісто для чебуреків. Ну і звичайно рецепт чебуреків з м’ясом, фото цих готових чебуреків змушує текти слинки навіть у ситого людини. Взагалі помічено, що в разі чебуреків рецепт з фото володіє магічними властивостями – він змушує думати тільки про чебуреки.

Як приготувати чебуреки

Приготування тіста для чебуреків – дуже важливий момент. Якщо ви хочете знати, як приготувати чебуреки, ви повинні добре засвоїти, як приготувати тісто для чебуреків. Отже, запам’ятайте, якщо ви зібралися робити чебуреки, рецепт тесту не містить дріжджів. Зазвичай замішують тісто для чебуреків на воді, але можна зробити і тісто для чебуреків на молоці. Бувають чебуреки на пиві, чебуреки на кефірі, готують навіть заварне тісто для чебуреків. Тісто для чебуреків смачне виходить, якщо в нього додати трохи горілки. Тісто для чебуреків з горілкою виходить більш хрустким. В принципі, з цією ж метою роблять тісто для чебуреків на пиві, тісто для чебуреків на кефірі. Можна заощадити час і зробити тісто для чебуреків в хлібопічці, вийдуть смачні чебуреки з заварного тіста. Ну а для любителів вишуканої кухні — чебуреки з листкового тіста, теж дуже смачні чебуреки. Рецепт з листковим тістом нагадує близьке до чебуреків блюдо-бурек, або м’ясний пиріг.

На цьому ми закінчуємо наш лікнеп як зробити тісто для чебуреків, і переходимо до начинки для чебуреків. Начинка для чебуреків, як правило, м’ясна, і чебуреки з м’ясом – самі звичні для нас. Фарш для чебуреків може бути приготований з будь-якого м’яса, обов’язково з цибулею. Смачний рецепт чебуреків з м’ясом, в якому в фарш також кладуть кріп. Однак рецепт чебуреків може використовувати і іншу начинку, наприклад, є чебуреки з сиром, чебуреки з картоплею та інші пісні чебуреки. Рецепт приготування їх такий же.

Нарешті, нашу статтю про те, як робити чебуреки, ми завершуємо описом останньої операції приготування чебуреків. Є два основних способи, як смажити чебуреки. Перший – у фритюрі, тобто коли розпечене масло повністю покриває чебурек, другий-з невеликою кількістю масла, яке з одного боку прожарює чебуреки.

Ось ви і знаєте, як робити тісто на чебуреки і як приготувати чебуреки. Рецепт цей не залишить байдужим жодного члена вашої родини. Сподіваємося, ви незабаром напишете нам, як зробити чебуреки за вашим рецептом. Так що чекаємо Ваші чебуреки. Рецепт приготування з фото допоможе іншим домашнім кулінарам все зробити правильно.

другі страви з кабачків
45 хв01.2к.
З кабачків можна приготувати великий асортимент смачних страв на друге за простими рецептами з покроковими фото. Млинці з кабачків Дуже смачні млинці з кабачків можна приготувати на друге.