кольорові манти
1 год 10 хв8
За рецептом Сталіка Ханкішієва виходять манти трьох кольорів (жовтого, зеленого і червоного), в якості натуральних барвників для тіста виступає пюре гарбуза, шпинату і буряковий сік.
манти з капустою
1 год 40 хв10
Тут в начинку для мантів додається білокачанна капуста, це додає страві незвичайний смак, але капуста вдало поєднується з м’ясним фаршем. Вироби готуються в пароварці.
Манти, запечені в духовці
1 год 45 хв7
Якщо вдома немає спеціальних пристроїв, в яких можна приготувати манти на пару, на допомогу прийде звичайна духовка. Такий спосіб також дозволяє зробити великий обсяг виробів відразу.
1 год 50 хв10
Якщо вам пощастило мати вдома мантоварку, в ній обов’язково потрібно приготувати ніжні, повні соку манти. Приготування тіста і м’ясної начинки з гарбузом не вимагає спеціальних знань, а решта.
1 год 50 хв8
На батьківщині мантів – на сході – їх готують з прісного тіста, в начинку кладуть жирну баранину і багато цибулі. Блюдо готується на пару. Спробуйте і ви зробити...
1 год 45 хв5
У пароварці можна готувати безліч звичних страв, в тому числі манти. Завдяки приготуванню на пару вони виходять соковитими і не втрачають своєї форми.
манти з картоплею
1 год 45 хв7
Манти, з начинкою з картоплі з цибулею ‑ блюдо невибагливе у виконанні, економічне і улюблене дорослими і дітьми.
рецепт мантів з гарбузом
1 год 50 хв5
Манти можна готувати з різними начинками, додаючи до дрібно нарізаного м’яса різні овочі. В даному варіанті це гарбуз. Манти виходять соковитими, ароматними, подаються з томатно-часниковим соусом.
манти з фаршем і цибулею в мультиварці
1 год 35 хв6
Такі манти можна готувати з фаршем, вони виходять схожими на хінкалі. Обов’язковою умовою є наявність у мультиварки контейнера для приготування на пару.
рецепт приготування мантів з м'ясом в домашніх умовах
1 год 15 хв8
Як правило, в приготуванні мантів використовується жирне м’ясо: свинина або баранина (в оригіналі). У рецепті додається також сало, щоб начинка була максимально соковитою і ніжною.
Манти на сковороді
45 хв4
Сьогоднішній рецепт ідеальний для тих любителів східної кухні, у яких немає ні спеціальної мантоварки, ні пароварки. Ми розповімо, як приготувати соковиті і ароматні манти на звичайній сковороді.