Лікери починали готувати, щоб поправити здоров’я або навіть знайти безсмертя. І дійсно, настояний на лікарських травах, який зберігає користь фруктів і ягід, що вживається в розумних дозах, буде корисний такий лікер. Як приготувати лікер тієї чи іншої знаменитої марки досі виробники тримають в секреті. Нам це робити ні до чого, ми із задоволенням розповімо як готують лікери, фото навіть покажуть цей процес.

Багато хто любить домашні лікери за їх натуральність, смак і аромат. Багато хто пробував їх в гостях і захоплювалися, але ось як зробити лікер не знають. Тим часом кожен може приготувати смачний домашній лікер. Рецепт лікеру може бути дуже різний, він може використовувати різні інгредієнти, лікер в результаті може мати різну фортецю. Якщо узагальнити, приготування лікеру грунтується на наполяганні на спирті або алкоголі будь-яких продуктів: фруктів або ягід, ароматних трав і коріння, молочних продуктів, навіть яєць. Зазвичай розрізняють крем лікер, десертний лікер і міцний лікер. Але ця класифікація лікерів умовна. Крем лікери густі. Причому, це не обов’язково вершковий лікер, лікер шоколадний, або кавовий лікер. Готують і лікер вишневий або лікер полуничний у вигляді крему. Але у нас все ж користуються більшою популярністю десертні і міцні домашні лікери. Рецепти таких лікерів нагадують настоянки. У домашніх умовах часто готують лікер з горобини червоної, вишневий лікер з чорноплідної горобини, апельсиновий лікер, м’ятний лікер, з чорноплідної горобини лікер з вишневим листям. Їх, до речі, часто додають в домашній лікер, вишневий лист надає лікеро особливий аромат. Можна також спробувати зробити і якийсь цікавіший лікер в домашніх умовах. Рецепт дуже смачних і знаменитих лікерів часто не такий вже і складний. Ви можете приготувати лікер бейлиз в домашніх умовах, яєчний домашній лікер. Бейліз – типовий кремовий вершковий лікер, в домашніх умовах готується з згущеного молока, яєць, кави. Ви можете зробити знаменитий італійський лікер лімончелло в домашніх умовах. Або навіть придумати якийсь свій лікер. Приготування лікерів завжди залишає місце для прояву вашої фантазії і експериментів.

25 хв60261
У дитинстві мені дуже не подобалося, що мій день народження припадає на літо. Друзі постійно були то в таборі, то у бабусі, то з батьками на морі. Тому...
25 хв100433
Ще 50 років тому ніхто навіть не чув про вершкові лікери. Вважається, що «Бейліс» був першим у своєму роді. І нехай рецепт цього напою тримається виробником
лімончело рецепти
60 хв0374
Лімончело — солодкий, терпкий, освіжаючий італійський напій, який не зрівняється ні з чим. Пропонуємо рецепти його приготування у домашніх умовах.