Лікери починали готувати, щоб поправити здоров’я або навіть знайти безсмертя. І дійсно, настояний на лікарських травах, який зберігає користь фруктів і ягід, що вживається в розумних дозах, буде корисний такий лікер. Як приготувати лікер тієї чи іншої знаменитої марки досі виробники тримають в секреті. Нам це робити ні до чого, ми із задоволенням розповімо як готують лікери, фото навіть покажуть цей процес.

Багато хто любить домашні лікери за їх натуральність, смак і аромат. Багато хто пробував їх в гостях і захоплювалися, але ось як зробити лікер не знають. Тим часом кожен може приготувати смачний домашній лікер. Рецепт лікеру може бути дуже різний, він може використовувати різні інгредієнти, лікер в результаті може мати різну фортецю. Якщо узагальнити, приготування лікеру грунтується на наполяганні на спирті або алкоголі будь-яких продуктів: фруктів або ягід, ароматних трав і коріння, молочних продуктів, навіть яєць. Зазвичай розрізняють крем лікер, десертний лікер і міцний лікер. Але ця класифікація лікерів умовна. Крем лікери густі. Причому, це не обов’язково вершковий лікер, лікер шоколадний, або кавовий лікер. Готують і лікер вишневий або лікер полуничний у вигляді крему. Але у нас все ж користуються більшою популярністю десертні і міцні домашні лікери. Рецепти таких лікерів нагадують настоянки. У домашніх умовах часто готують лікер з горобини червоної, вишневий лікер з чорноплідної горобини, апельсиновий лікер, м’ятний лікер, з чорноплідної горобини лікер з вишневим листям. Їх, до речі, часто додають в домашній лікер, вишневий лист надає лікеро особливий аромат. Можна також спробувати зробити і якийсь цікавіший лікер в домашніх умовах. Рецепт дуже смачних і знаменитих лікерів часто не такий вже і складний. Ви можете приготувати лікер бейлиз в домашніх умовах, яєчний домашній лікер. Бейліз – типовий кремовий вершковий лікер, в домашніх умовах готується з згущеного молока, яєць, кави. Ви можете зробити знаменитий італійський лікер лімончелло в домашніх умовах. Або навіть придумати якийсь свій лікер. Приготування лікерів завжди залишає місце для прояву вашої фантазії і експериментів.

лікер з кокосом
30 хв60167
Вийде ароматний, густий, солодкий, але досить міцний напій. Час приготування 30 хвилин. Час настоювання 20 днів. З приводу розбивання кокоса, якщо його зверху бити, потрібно велике зусилля.
Лікер алкогольний цитрусовий
20 хв100116
Смачний, корисний і ароматний напій. Час приготування 20 хвилин. Час настоювання 10 днів.
гранатовий лікер
25 хв100100
Час приготування домашнього міцного солодкого напою 25 хвилин. Час настоювання 10 днів.
грушевий лікер на горілці
10 год 0 хв10121
Лікер з груші має освіжаючий пряний смак. М’який солодкий смак груш, настояних на горілці з цедрою лимона, апельсина і спецій створюють неймовірний багатий напій.
Домашній шоколадний лікер
10 год 0 хв10321
Шоколадний лікер не так вже й складно приготувати в домашніх умовах. Зате як виходить смачно! Ви знаєте з чого він приготований і можете похвалитися перед друзями власним приготуванням
лікер з вишні
5 год 55 хв60165
Які ж дамські посиденьки без зігріваючого ягідного лікеру? А якщо ще й напій приготований гостинною господинею з любов’ю, то такі дружні зустрічі хочеться повторювати знову і знову.
5 хв60257
Мало хто знає історію походження лікеру, який прийнято вважати споконвічно жіночим напоєм. Але ж він — найближчий родич лікарських настоянок, які раніше виготовляли ченці.
25 хв60422
У дитинстві мені дуже не подобалося, що мій день народження припадає на літо. Друзі постійно були то в таборі, то у бабусі, то з батьками на морі. Тому...
25 хв100539
Ще 50 років тому ніхто навіть не чув про вершкові лікери. Вважається, що «Бейліс» був першим у своєму роді. І нехай рецепт цього напою тримається виробником в найсуворішому...
лімончело рецепти
60 хв0479
Лімончело — солодкий, терпкий, освіжаючий італійський напій, який не зрівняється ні з чим. Пропонуємо рецепти його приготування у домашніх умовах. Класичний рецепт Традиційний спосіб