Рецепти заготовок з обліпихи на зиму, представлені в нашій рубриці, Треба знати всім, хто хоче захистити свій організм від несприятливих умов навколишнього середовища. Обліпиха багата цінними мікроелементами, фолієвою кислотою, рядом вітамінів. З неї готують желе, варення, компоти. Читайте, як заготовити обліпиху на зиму і не хворіти. Заготівля з обліпихи про запас — справа нескладна. Просто потрібна практика і знання. Отже, перед вами — все про те, як зробити заготовки з обліпихи. Приступаємо!

Обліпиха протерта блендером з цукром на зиму
50 хв1091
Яскравий смак і аромат обліпихи можна зберегти на цілий рік. Для цього заготовте ягоди на зиму в банці. Їх можна перетерти з цукром. Вийде смачно і просто, спробуйте!
60 хв10119
Простий спосіб приготування обліпихового желе – без варіння. Такий спосіб збереже аромат свіжої ягоди на довгий час і стане оригінальним десертом для вашого столу.
джем з обліпихи з желатином
1 год 30 хв1085
Здивуйте своїх близьких або гостей яскравим і ароматним ласощами в банці. Приготуйте густий обліпиховий джем з додаванням желатину. Частування порадує
варення з обліпихи через м'ясорубку
55 хв1097
Приготуйте ніжне і ароматне варення обліпихи на зиму. Використовуйте для цього простий рецепт з використанням м’ясорубки. Такий спосіб дозволить
обліпихове варення без цукру на зиму
1 год 20 хв1072
Щоб обліпихове варення на зиму вийшло максимально корисним, приготуйте його без додавання цукру. Ласощі пораду.ють яскравим смаком і насиченим ароматом.
1 год 20 хв1088
Яскраве і соковите варення на зиму можна приготувати з обліпихи і яблук. Ласощі порадує простим кулінарним процесом і насиченим смаком. Збережіть приємний
1 год 10 хв1069
Ароматне і насичене домашнє варення можна приготувати з обліпихи з кісточками. Ласощі підходять для тривалого зберігання, найчастіше їх подають разом з чаєм.
45 хв2037
Щоб обліпихове варення зберегло якомога більше корисних властивостей, приготуйте його без варіння. Такий рецепт приємно здивує вас своєю швидкістю і простотою.
Варення з обліпихи п'ятихвилинка на зиму
45 хв1033
Ароматне варення обліпихи можна швидко і просто приготувати в домашніх умовах. Використовуйте для цього рецепт “п’ятихвилинка”
варення з обліпихи без кісточок
1 год 20 хв1044
Ароматне і дивовижне за смаком домашнє варення виходить з обліпихи. Приготуйте оригінальні ласощі без кісточок і порадуйте себе ніжним продуктом холодною зимою.