Рецепти курячих котлет
Курячі котлети – ніжна страва з курятини, яка припаде до смаку і дорослим, і дітям.
Курятина взагалі дуже популярна у домашній кулінарії. По-перше, у неї чудовий смак, за що страви з курки та курячого фаршу люблять у родині всі – і старі, і молоді. По-друге, страви з курятини вважаються дієтичними, оскільки чудово засвоюються. Зрештою, курятина дуже швидко готується. А оскільки котлети в сім’ях їдять регулярно і із задоволенням, можна з упевненістю сказати, що половина всіх котлет виготовляється з курячого фаршу.
Як приготувати котлети з курки
Курячі котлети можна готувати по-різному. І це ще одна безперечна перевага. Комусь до смаку добре засмажені котлети, а хтось стежить за своїм харчуванням і тому воліє страву, приготовлену на пару. До речі, котлети можна готувати не тільки з фаршу, але також із рубаного філе, а також цільного м’яса на кісточці.
Курячий фарш можна придбати готовим або подрібнити курятину за допомогою кухонного комбайна або м’ясорубки. Подрібнювати птаха краще відразу з хлібом, заздалегідь замоченим у молоці. Не забудьте посолити та поперчити фарш.
По-справжньому народним можна назвати рецепт курячих котлет із вершковим маслом. Завдяки маслу вони виходять соковитими та ніжними, а оскільки готуються з курячої грудки – нежирними. Для приготування котлет за цим рецептом достатньо покласти у середину кожної котлети шматочок вершкового масла. Потім котлети обсмажують з обох боків на олії і тушкують на плиті або в мікрохвильовій печі. Ще один безпрограшний додатковий інгредієнт – сир, який також ховають у середину котлети.
Можна приготувати рубані курячі котлети. За цим рецептом м’ясо потрібно нарізати дрібними шматочками, перемішати з яйцями, манкою, майонезом або сметаною, поперчити та посолити. Котлети смажити з обох боків до готовності. Манка робить котлети пишними, «роздмухуючи» їх зсередини.
Можна готувати курячі котлети із змішаного фаршу – наприклад, додавати капусту чи гриби.
Як гарнір до курячих котлет чудово підходять рис, картопля, всілякі овочеві салати.