Котлети — як правило, м’ясний виріб з фаршу у вигляді коржа. Словом côtelette французи називають надреберне м’ясо на туше свині (côte – ребро), тому зв’язок котлети з м’ясом не випадковий. Але котлети можна приготувати не тільки з м’яса і не тільки з фаршу. Для котлет підходить будь-яке м’ясо, доведене до стану фаршу, тому бувають котлети курячі (котлети з курки), котлети з індички, котлети з яловичини. Але рецепт котлети не обов’язково повинен включати такий інгредієнт, як м’ясо. Бувають котлети з фаршу, виготовленого з м’ясних субпродуктів: це котлети з печінки або печінкові котлети. (До речі, рецепт печінкові котлети бажано готувати з яловичою печінкою, тому що вона найбільш благотворно впливає на наш гемоглобін). Дуже смачні котлети — рибні котлети. Найпопулярніші котлети з риби — це котлети з щуки. Котлети з щуки, рецепт яких ви можете знайти на нашому сайті, за своєю технологією дуже нагадують фаршировану рибу, але приготувати їх значно простіше. Приготування котлет можливо і з овочів. Можна приготувати чисто овочеві котлети. Наприклад, котлети з капусти (капустяні котлети), картопляні котлети, морквяні котлети. Рецепт морквяні котлети, рецепт капустяні котлети або рецепт картопляні котлети дуже підходять вегетаріанцям або людям, які дотримуються дієти. І нарешті, рецепт котлет з фаршу – це теж не жорстке правило, тому що ви можете зустріти і рубані котлети і навіть котлети з цільного шматка м’яса.

Як приготувати котлети

Деякі рецепти котлет вже стали легендарними. Ну хоча б рецепт котлети по-київськи, або пожарські котлети. Котлети по-київськи навіть широко відомі у всьому світі. По суті, це навіть не курячі котлети, а куряча відбивна з начинкою. Тому котлети по-київськи зовсім не схожі на котлети з курячого фаршу.

Найчастіше котлети смажать, але можна приготувати котлети в духовці. Існують і парові котлети. Якщо вам хочеться приготувати котлети на пару, ви можете приготувати котлети в пароварці. Але як би ви не готували котлети, найсмачніші котлети — це домашні котлети. Тому що в них мало хліба і багато любові. Хоча якщо ви запитаєте грамотного кухаря, як приготувати котлети, він відповість, що дуже важливо зберегти м’ясний сік. Саме для цього трохи хліба в котлети і додають.

як смажити котлети
35 хв40199
Смачні і ароматні посмажені котлети – улюблене м’ясне блюдо для багатьох, яка відмінно поєднується з багатьма гарнірами, тому в даній статті розглянемо
як варити котлети на пару
30 хв0192
Парові котлети – смачне і більш корисне блюдо, ніж звичайні смажені і їх з легкістю може приготувати кожен в домашніх умовах, тому в цій статті розглянемо, як і.
котлети по-київськи класичні
1 год 30 хв0102
Цій страві більш 200 років, за час існування з’явилося кілька різних варіантів його виконання. Декілька покрокових рецептів приготування котлет по-київськи — в добірці.
45 хв0113
Основа приготування пісних котлет – продукти рослинного походження, наприклад, морква і цибуля. Пропонуємо приготувати їх з капусти. Блюдо виходить дуже
котлети з гречки
45 хв0179
Деяким здається, що пісне меню, і особливо котлети, не можуть бути смачними. Але насправді є дуже багато смачних страв. Котлети з гречки можна приготувати
Страви з квасолі червоної
45 хв0256
З такого корисного продукту, як червона квасоля, можна приготувати достатню різноманітність дуже смачних і ситних страв за простими рецептами з фото.