Полуничне морозиво

Приготування власного домашнього морозива – це веселе та смачне заняття для літніх місяців. Полуничне морозиво – відмінний вибір, коли сезон солодкої, червоної полуниці у самому розпалі. Трохи планування і наявність морозива дозволять вам створити багаті і вершкові ласощі, які за смаком перевершують все, що можна знайти в продуктовому магазині.

Морозиво — давні ласощі. Висловлюються припущення, що історія морозива налічує понад чотири тисячі років.

За дві тисячі років до нашої ери в Стародавньому Китаї до столу подавалися десерти, що віддалено нагадують морозиво, — сніг і лід, змішані зі шматочками апельсинів, лимонів і гранатів. Рецепти та способи зберігання були розсекречені лише у XI столітті до нашої ери у книзі «Ши цзін».

Охолоджені (снігом і льодом, що доставляються з гір і льодовиків) вина, соки, молочні продукти та їх суміші споживали древні греки, древні перси (де для збереження льоду та заморожених продуктів будували спеціальні споруди яхчали), древні римляни, могол в Інді. Відомий акутак – ескімоське морозиво з ягід, м’яса та сала.

Європу познайомив із морозивом Марко Поло, який привіз із Китаю у XIII столітті перші рецепти. Він написав книгу, присвячену корисним властивостям льоду.

Перший опублікований рецепт морозива з’явився у 1718 році у збірці рецептів місіс Мері Ілз, випущеній у Лондоні..

У промислових масштабах морозиво почали виробляти у ХІХ столітті. Перша фабрика морозива з’явилася Балтиморі США 1851 року.

Інгредієнти
Порції: +2
На порцію
Калорії: 476 ккал
Білки: 31 г
Жири: 4 г
Вуглеводи: 47 г
Кроки
4 год 30 хвДрук
  • У мисці середнього розміру з’єднайте полуницю з лимонним соком і 1/2 склянки цукру. Акуратно перемішайте і залиште полуницю виділяти сік приблизно на 2 години за кімнатної температури.
  • Процідіть ягоди, зберігаючи сік, що скупчився.
  • Розділіть ягоди навпіл. З половини ягід зробіть пюре, а ягоди, що залишилися, залиште цілими. Відставте дві миски убік.
  • У мисці середнього розміру з’єднайте молоко і 1 чашку цукру, що залишилася, поки цукор не розчиниться.
  • Додайте густі вершки, полуничний сік, полуничне пюре і ванільний екстракт. У природному вигляді це морозиво матиме дуже блідо-рожевий колір. Якщо ви хочете отримати більш насичений рожевий відтінок, додайте кілька крапель червоного барвника.
  • Збивайте близько 20 хвилин.
  • За п’ять хвилин до закінчення перемішування додайте зарезервовану полуницю, що нарізана, і дайте їй повністю перемішатися.
  • Перекладіть збите морозиво у герметичний контейнер, безпечний для морозильної камери. Помістіть в морозильну камеру щонайменше на 2 години, щоб морозиво зміцніло перед тим, як його подавати.
  • Якщо свіжа полуниця не сезон, можна використовувати еквівалентну кількість заморожених ягід. Просто розморозьте їх перед початком приготування.

Підписуйся на нові рецепти!

Поділитись з друзями
Відгуки про страву:
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
Залишити відповідь