Салат є невід’ємною складовою меню практично будь-якого застілля. Їх подають на свята, готують в ресторанах і вживають в їжу щодня.

Який салат приготувати на день народження

Це пов’язано з простотою приготування і універсальністю таких страв. Однак, те що ми їмо регулярно на святковий стіл ставити не прийнято. Запрошених потрібно дивувати не тільки смаком страв, але і їх різноманітністю, подачею і унікальністю інгредієнтів. Тому рецепти смачних салатів на день народження створюються з використанням різних компонентів, численних технологій обробки і навіть із застосуванням спеціального способу сервірування. Найпростіше блюдо перетворюється в справжній кулінарний шедевр, якщо застосувати індивідуальний підхід.

Зазвичай кожна господиня готує на стіл іменинника кілька салатів, реалізовуючи власні ідеї, щоб здивувати гостей і показати рівень достатку в родині. Такі цікаві рецепти іноді передаються від матерів до дочок і ними діляться тільки з перевіреними подругами. Вважається, що святковий салат, з якого зазвичай і починається трапеза, задає тон всьому бенкету. До його вибору потрібно підходити дуже відповідально, враховуючи смакові переваги людей запрошених і самого винуватця урочистості.

Салат Грецький класичний
30 хв40271
Самі греки називають свій салат хоріатікі і готують виключно з грецькою фетою – вона більш масляниста, не така солона, як бринза, і досить щільна
10 хв20560
Як на рахунок цікавого салату, який прийнято в нашій родині називати дамським капризом. Назва сама по собі оригінальна, все завдяки сполучуваності інгредієнтів.