Суп з тушонкою – проста перша страва, яку можна приготувати за лічені хвилини. Воно може стати черговим на кухні, коли потрібно швидко приготувати гарячу першу страву, додати йому ситності за рахунок додавання до нього тушонки.

Тушонкою називається м’ясо (свинина, яловичина, курка), приготоване в консервованому тушкованому вигляді. Тушонка може бути як промислового виробництва, так і домашнього, з консервуванням приготованого м’яса в скляних банках під вакуумними кришками.

Як приготувати суп з тушонкою

Приготувати суп з тушонкою можна за різними його рецептами. Це може бути борщ, грибний суп, овочевий, суп з вермішелью, суп з крупами, томатний суп, розсольник, солянка та багато інших.

Будь-який приготований суп можна за 10 хвилин до його готовності заправити тушонкою з банки, дати закипіти супу, заправити його спеціями, зеленню за бажанням і ситний поживний гарячий суп подати до столу.

Суп із тушонкою чудово підійде і для дитячого столу. Наприклад, простий картопляний суп з тушонкою готується в такий спосіб. Картопля, нарізана кубиками, відварюється у воді. Також можна додати до нього крупу (гречку, пшоно, рис, перлову та інші види). За 10 хвилин до готовності картоплі та крупи в ній, до неї додають пасеровані овочі (морква, цибуля), тушонку, дають супу ще трохи покипіти і вимикають вогонь. Поживний гарячий суп готовий за лічені хвилини!

Суп з тушонкою та капустою
1 год 5 хв4
Суп з тушонкою та капустою для мене вважається дуже апетитним та легким у виконанні. Наваристу страву добре насичує. Якщо у вас немає часу на довге приготування, беріть рецепт...
50 хв6
Швидкий суп з тушонкою та рисом – ідеальна страва для зайнятих людей. Зазвичай приготування супу займає досить велику кількість часу, який мало хто має в своєму розпорядженні в...
Грибний суп з тушонкою
50 хв6
Грибний суп з тушонкою пахне дуже смачно і виходить мега апетитним. Аромат грибів підніме не лише настрій, а й підвищить апетит. Я люблю цей рецепт за його простоту...
1 год 35 хв6
Суп з яловичою тушонкою в мультиварці готується легко Страва виходить наваристою і густою. Горох добре розварюється і практично перетворює суп у пюре. Саме така текстура подобається моїм домашнім.
50 хв6
Харчо з тушонкою відрізняється від класичного рецепту, але виходить не менш апетитним. Страва виходить надзвичайно смачною і запашною. Від такого супу ніхто не відмовляється.
1 год 50 хв6
Гороховий суп з тушонкою – друга страва за значимістю після супу з копченостями. Надзвичайно смачний суп можна приготувати як у домашніх умовах, так і на природі. На відкритому...
Квасолевий суп з тушонкою
35 хв5
Квасолевий суп з тушонкою виходить чарівним! Страва забере лічені хвилини на виконання. Тут головне зварити картоплю, а решту техніки. Якщо ви не любите довго стояти біля плити, скористайтеся...
45 хв3
Суп з тушонкою та вермішеллю готується дуже швидко. Якщо у вас немає часу, це ваш варіант, як невигадливо і смачно нагодувати сім’ю. Суп виходить наваристим, добре насичує і...
Гречаний суп з тушонкою в каструлі
45 хв3
Гречаний суп із тушонкою у каструлі сподобається багатьом. Це чудовий варіант для студентів чи холостяків. Не треба довго варити бульйон. Швидко та смачно. Багато хто хоче заощадити час.
50 хв6
Простий суп з тушонкою та картоплею зробить кожен. Тут немає нічого складного. Тушонку можна використовувати будь-яку, яку захочете або яка є в наявності. Суп виходить наваристим та дуже.