Салат з чіпсами особливо популярний у любителів хрусткої картоплі. Готують такі салати, як в правило, в свято, тому що вживати чіпси кожен день не зовсім корисно для здоров’я.

Який салат приготувати з чіпсами

Існують рецепти, де чіпси потрібно додавати безпосередньо в сам салат. Тоді потрібно враховувати той факт, що у вологому середовищі чіпси дуже швидко розмокають і перестають бути хрусткими. А є такі варіанти закусок, коли чіпси служать своєрідним «посудом» для подачі салату на стіл. Тут вже потрібно обов’язково враховувати форму і розмір чіпсів. Для цих цілей підійдуть чіпси великих розмірів, круглої або овальної форми. Викладати в них салат також бажано перед самою подачею на стіл. Зазвичай подають таку закуску на чіпсах на великих плоских стравах.

Найпопулярнішим рецептом салату з чіпсами вважається «Соняшник». Є різні інтерпретації рецепта, але оформлення страви залишається незмінним – «пелюстки» з чіпсів, а «зернятка» – з оливок.

Салати з чіпсами можуть бути змішаними, а можуть бути листковими. З першим варіантом все просто: всі інгредієнти подрібнюються, перемішуються і заправляються майонезом, рослинною олією, сметаною і т. д.

У листкових салатах продукти викладаються по черзі, кожен шар додатково промащується майонезом (або будь-який інший заправкою). Зверху листковий салат можна прикрасити.

Салат Соняшник з куркою
40 хв60332
Два роки тому посадила у дворі кілька соняшників. Виросли красенями. Особливо захоплює їх прагнення завжди бути поверненими до сонця. Спостерігаючи за ними, я раптом згадала, що давно хотіла.
Хризантема салат з грибами і копченою куркою
25 хв60305
Щоб у улюблених передплатників не боліла голова перед Новим роком з приводу “що ж таке приготувати”, ми завчасно починаємо пропонувати варіанти страв для святкового столу.