Найвідоміший салат з оселедцем — звичайно, стара добра “шуба”, один зі стовпів радянської кухні. Цей салат готували і в будні, і в свята, інгредієнти завжди були доступні. За класичною рецептурою “шубу ” викладають шарами, але можна просто змішати всі інгредієнти, вийде щось на зразок вінегрету. Але головне, від чого залежить фінальний смак салату, – яка саме в нього піде оселедець — міцного, слабкого або пряного засолу.

Перше, з чого починається готування — потрібно ретельно очистити рибу, прибравши всі кісточки. З солоним оселедцем в салатах добре поєднуються варені овочі (картопля, буряк, морква). Набагато рідше в них використовують свіжі овочі і трави, але зі смаженою рибкою і вони виглядають непогано. Заправляти оселедцевий салат можна або білим соусом (тим же майонезом або Айолі) або рослинною олією з оцтом.

15 хв40161
Цей салат – справжня знахідка для любителів оселедця. Це відмінна закуска до картопельки. Салатик дуже смачний, з ніжним смаком оселедця, який дійсно
Салат з оселедцем і буряком
40 хв40220
Час йде, а радянський салат «Оселедець під шубою» все так же популярний. Зізнаюся, сама готую його пару раз на рік. Але це заняття клопітке і вимагає багато часу.
Фінський салат з оселедцем і буряком
10 хв60209
Фінський салат — це суміш наших вінегрету і оселедця під шубою, приправлена кислими зеленими яблуками. Цей інгредієнт несподівано вдало уживається з іншими продуктами.
Салат Росолье
30 хв40262
Я вже повним ходом складаю меню на новорічний стіл. Цього разу у мене буде велика компанія з друзів і родичів, тому їжі буде багато. Звичайно, страви повинні бути.
Салат з оселедцем і яйцем
30 хв50265
Влітку салати з оселедцем не сильно популярні. Риба швидко псується від спеки, а спрага і так цілий день долає. Зовсім інша справа, коли за вікном дерева прощаються зі.