Традиційна шарлотка – це солодка бездріжджова випічка з шматочками яблук. Спочатку в Німеччині її готували з додаванням лікеру, фруктів і заварного крему.

Як приготувати шарлотку в мультиварці

Сьогодні господині взяли на замітку рецепти шарлоток в мультиварці. Це швидко, зручно і так само смачно. У англійців цей пиріг називають пудингом і подають на стіл в теплому вигляді разом з морозивом, солодкими соусами або фруктами. Приготувати її можна не тільки з яблуками, а й іншими начинками. У Україні ж яблучна складова –найпопулярніша, в зв’язку з доступністю цих фруктів і різноманітністю смаків. Кислі, солодкі – вони надають страві особливу родзинку.

П’ять найшвидших рецептів:

  1. Шарлотка з капустою в мультиварці.
  2. Шарлотка мандариново яблучна в мультиварці.
  3. Яблучна шарлотка з хліба в чудо-грубці.
  4. Шарлотка з варенням в мультиварці.
  5. Шарлотка в мультиварці яблучна.

В якості начинки можуть бути також використані різні заварні креми або муси. Існує легенда, згідно з якою за часів правління Сталіна запечені в тісті яблучка стали називати “яблучною бабкою”, що було пов’язано з патріотичними настроями… У наші дні домогосподарки готують цей бісквітний пиріг на кефірі і з бананами, з вишнею і апельсинами, з сиром, грушею та іншими складовими. Яйця, цукор і борошно – основні компоненти, зазвичай входять в рецепт в різних пропорціях. Досить змішати і запекти, зовсім не обов’язково придумувати складні презентації!

1 год 30 хв7
Готуємо оригінальну шарлотку, розбавивши список класичних інгредієнтів стиглими бананами. Готовий пиріг виходить неймовірно ніжним, пишним і ароматним – ідеально підходить для сімейної
рецепт приготування шарлотки без міксера
2 год 15 хв6
На даний момент існує безліч рецептів приготування шарлотки, але сьогодні Вашій увазі представляється варіант класичного пирога з яблуками, запеченого в мультиварці.
Повітряна шарлотка на сметані в мультиварці
1 год 10 хв4
Для приготування всіма улюбленого пирога-шарлотки, найкраще використовувати яблука з кислинкою, за типом сорту «Антонівка». Солодке тісто, розбавлене кислими фруктовими шматочками
яблучна шарлотка з сиром в мультиварці
1 год 30 хв7
Приготувавши один раз шарлотку зі свіжими яблуками і сиром, і отримавши високий, пишний і ароматний десерт ви будете повторювати цей рецепт раз за разом. Доповнимо класичні інгредієнти ніжним.
шарлотка з яблуками і малиною в мультиварці
1 год 20 хв6
Навіть ті люди, які дотримуються правильного харчування, можуть дозволити собі спекти «правильний» десерт – шарлотку, але не класичну зі свіжими яблуками, а з фруктовим пюре.
шарлотка з яблуками і корицею в мультиварці
2 год 20 хв10
Чи знаєте ви, що слово “шарлотка” прийшло до нас з Франції і буквально означає “яблука, запечені в тісті”? Звичайно, з часом рецепт максимально спростили, але смак і зовнішній.
Класичний рецепт шарлотки в мультиварці Панасонік
1 год 55 хв8
Коли гості на порозі, а в холодильнику тільки яблука і борошно – готуємо швидкий і дуже смачний десерт за допомогою мультиварки фірми Панасонік – шарлотку. З цим рецептом...
шарлотка на кефірі в мультиварці
1 год 30 хв8
Шарлотка, приготована на основі кефіру і печена в мультиварці, напевно, порадує любителів «мокрих» пирогів, так як десерт виходить дуже ніжною і танучою в роті. Зробивши один раз шарлотку...
шарлотка в мультиварці Поларіс
1 год 30 хв8
Маючи під рукою мультиварку фірми Поларіс і кілька нехитрих інгредієнтів, таких як садові яблука, борошно і яйця – готуємо ніжний і пишний пиріг – шарлотку. Десерт, приготований за...
шарлотка з яблуками в мультиварці Редмонд
1 год 40 хв8
Для того щоб приготувати пишний і ароматний яблучний пиріг не обов’язково витрачати багато часу і сил. На допомогу приходить мультиварка і процес настільки спрощується, що від вас вимагається.