2 год 0 хв6
Хачапурі з дріжджового тіста в духовці – це апетитне частування для вашого домашнього столу. Така випічка нікого не залишить байдужим, порадує вас своїм насиченим смаком та поживними властивостями.
1 год 5 хв5
Хачапурі на кефірі, на сковороді порадує ніжним смаком та швидким кулінарним процесом. Таке частування нікого не залишить байдужим, а приготувати його в домашніх умовах зможе кожен.
1 год 50 хв2
Грузинські хачапурі «Човник з яйцем» – це дуже апетитна та смачна страва традиційної грузинської кухні. Приготувати таке частування в домашніх умовах зможе будь-хто.
60 хв2
Ліниві хачапурі з сиром у духовці відмінно урізноманітнюють ваше домашнє меню, а також порадують простим кулінарним процесом. Для простого приготування використовуйте перевірений рецепт
Хачапурі із сиром на сковороді
45 хв2
Хачапурі із сиром на сковороді – це швидкий і простий варіант приготування апетитного грузинського частування. Готові хачапурі можна подавати як доповнення до ситних гарячих страв: м’
1 год 50 хв4
Хачапурі по-мегрельськи – неймовірно смачне і апетитне частування, перед яким буде важко встояти. Готовий продукт яскраво урізноманітнить ваш домашній або святковий стіл.
1 год 20 хв6
Хачапурі по-імеретинськи відрізняється ніжним смаком і апетитним виглядом. Таке частування нікого не залишить байдужим, а приготувати його в домашніх умовах зовсім не складно.
1 год 15 хв4
Класичне хачапурі по-аджарськи – це яскрава і неймовірно смачна страва традиційної грузинської кухні. Приготувати таке частування у домашніх умовах зможе кожен. Використовуйте для цього
рецепт хачапурі з листкового тіста
2 год 30 хв25
Хачапурі – ароматне блюдо, яке найчастіше готують з сиром або м’ясом. Звичайно, найпростіше купити грузинські ласощі в магазині, проте вони точно не будуть таким же смачним, як домашні.
25 хв4
Не можу пройти повз рудих красунь, які наповнили прилавки магазинів і ринків. Завжди візьму одну або дві різних сортів. Знаю, що скоро цей корисний овоч зникне ще на...