10 хв6
Один з найшвидших рецептів піци, для тіста використовується всього 3 інгредієнти. Домочадці будуть раді такій піці, особливо оцінять її чоловіки.
10 хв4
У картопляної експрес-піци, як зрозуміло з назви, в якості основи використовується терта картопля. Виходить велика, дуже ситна піца з хрусткою основою.
10 хв6
У рецепті використовується класичне заливне тісто на кефірі. В якості начинки можна використовувати, що завгодно, тут ковбаса, цибуля, томати і сир.
10 хв4
Така піца готується надзвичайно швидко, тому заздалегідь потрібно підготувати начинку. Продукти повинні бути готовими і не вимагати ніякої термічної обробки, крім нарізки або очищення.
10 хв4
Коли не хочеться возитися з тістом для піци, для цих цілей можна купити готовий тонкий лаваш. Крім того, це значно економить час приготування.
10 хв6
Якщо вдома немає сметани або кефіру для приготування основи, можна змішати майонез і молоко. Для цих цілей можна використовувати вже трохи скисле молоко і залежаний майонез, це відмінний...
10 хв6
Тісто для піци на кефірі відрізняється приємним вершковим присмаком, з вигляду нагадує товстий млинець. В якості начинки використовуються тільки готові інгредієнти, які не потрібно
15 хв4
Мінімум зусиль і часу – і швидка піца на сковороді готова. Вона має досить привабливий зовнішній вигляд за рахунок додавання пармезану і шпинату.
10 хв6
Така піца – відмінний швидкий варіант смачної страви, коли несподівано прийшли гості або діти прибігли зі школи. У тісто можна використовувати навіть злегка застояну сметану.
піца за 10 хвилин на сковороді
10 хв3
Смачну піцу реально приготувати на сковороді за 10 хв. активних дій, при цьому начинка повинна бути вже повністю готовою і термічно обробленю заздалегідь, якщо цього вимагає продукт.
піца з лаваша на сковороді
20 хв3
Часто стикалася з тим, що лаваш рвався і від нього залишалися дрібні шматочки. Довго гадала, куди їх подіти. І дуже зраділа, коли на очі попався цей рецепт. Своєрідна...