Проста десертна випічка з різного тіста з ягідною начинкою з вишень.

Як зробити пиріжки з вишнями

Вишню для приготування пиріжків з нею промивають, відкидають на сито, дають стекти воді. Обов’язково слід видалити з ягід вишні кісточки будь-яким зручним способом. По суті, очищена від кісточок таким чином ягода, вже являє собою готову начинку для пиріжків. Щоб ягоди занадто рано не дали сік, цукор додається до ягідної начинки безпосередньо в кожен пиріжок перед його зліплюванням з тіста.

Тісто для пиріжків з вишнею підійде різне. Пиріжки з вишнею з дріжджового тіста можна випікати на сковороді, у фритюрі, в духовій шафі. Пиріжки з вишневою начинкою з листкового тіста, листкового дріжджового, пісочного і сметанного випікають виключно в духовці.

Перед обробленням пиріжків тісто поділяють на порції, кожна з яких розкочується тонким шаром. У центр кладуть ягоди вишні, посипають цукром, закріплюють тісто по краях. Викладають на деко, змащене маслом або лист пергаменту швом вниз. Потім випікають вироби, змастивши їх попередньо збитим яйцем, якщо пиріжки готуються в духовці, до золотистого вигляду.

Вишневу начинку для пиріжків можна готувати із заморожених ягід вишні. Якщо пиріжки з вишнею і цукром здадуться занадто соковитими, до начинки можна додавати трохи крохмалю.

пісні пиріжки з вишнею з тіста на рослинній олії
2 год 20 хв6
Дуже смачні пиріжки на пісному тісті, які виходять ні трохи не гірше, ніж всі попередні варіанти. Тонке м’яке тісто і багато-багато кисло-солодкої начинки. Ароматні, легкі і просто приголомшливі.
55 хв6
Це експрес-варіант смачних вишневих пиріжків на готовому листковому тісті. Вам не доведеться витрачати час на його приготування – потрібно просто купити готовий продукт в магазині.
1 год 55 хв6
Пиріжки на м’якому здобному тісті виходять просто приголомшливими. Тісто хоч і без яєць, але зовсім не пісне і не несмачне. Тонка легка скоринка, м’яке повітряне тісто і багато.
1 год 50 хв8
Любите сир? Тоді пиріжки на сирному тісті для вас. Ніжна, ароматна, з легким сирним смаком основа і кисло-солодка начинка ідеально гармонують один з одним. А цукрова пудра при...
2 год 20 хв8
Любите випічку з Макдональдса? А ви знаєте, що їх пиріжки з вишнею готуються неймовірно просто? Тонке несолодке тісто, яке ідеально гармонує з кисло-солодкою начинкою.
Смажені пиріжки на кефірі з замороженою вишнею
1 год 10 хв6
Це дуже простий рецепт тіста, в якому навіть немає дріжджів. Готується воно досить легко і швидко. При цьому пиріжки з вишнею виходять дуже повітряними, ніжними, з апетитною хрусткою...
иріжки з вишнею на дріжджовому тісті в духовці
2 год 0 хв8
Дуже м’які ароматні пиріжки з соковитою, в міру густою начинкою. Пиріжки з вишнею з дріжджового тіста виходять повітряні, як хмарка. Солодке тісто ідеально гармонує зі злегка