Юшка з голови та хвоста форелі

Юшка з голови та хвоста форелі – досить бюджетний і корисний варіант приготування юшки з форелі. Процес приготування даної юшки дуже простий і не забере багато часу, а результат однозначно порадує всіх членів сім’ї. Юшка відмінно підійде для тих, хто дотримується правильного харчування або сидить на дієті.

При покупці нової форелі приділіть особливу увагу її якості. Тіло має бути досить пружним, а очі не повинні бути каламутними.

Для приготування юшки можна використовувати овочі окремо або просто купити готову овочеву суміш для юшки в магазині.

За бажання в бульйон можна додати трохи вершкового сиру або вершків, вийде також дуже смачно.

Для того, щоб уха вийшла низькокалорійною, можна прибрати з неї картоплю або просто замінити її іншими овочами.

Інгредієнти
Порції: +4
Кроки
60 хвДрук
  • Насамперед підготуємо всі необхідні інгредієнти та перейдемо до приготування юшки з голови та хвоста форелі. Спочатку беремо форель і відрізаємо необхідний нам хвіст і голову.
  • Потім беремо картоплю, 2-3 штуки, очищаємо її, промиваємо і грубо нарізаємо.
  • Далі беремо одну морквину, також її промиваємо, очищаємо і грубо нарізаємо.
  • Тепер беремо одну цибулину, очищаємо її і просто розрізаємо навпіл.
  • Беремо каструлю, наливаємо воду, кладемо туди голову, хвіст форелі, цибулю, пару листків лаврового листа, перець горошком, ставимо її на середній вогонь і чекаємо, поки вода закипить. Після закипання варимо ще близько години.
  • Через деякий час ми беремо бульйон і проціджуємо його через сито.
  • З голови відокремлюємо все можливе м’ясо та відправляємо його в бульйон. Порада: зябра та очі не рекомендується додавати в бульйон, оскільки він стане каламутним.
  • Потім у бульйон кладемо підготовлену картоплю, моркву і варимо юшку до готовності приблизно 20-25 хвилин. Порада: за 5 хвилин до готовності слід посолити та поперчити нашу юшку.
  • Готову юшку знімаємо з вогню, за бажання посипаємо зеленню і подаємо до столу в гарячому вигляді.

З цієї кількості інгредієнтів виходить близько 4 порцій. Готуйте із задоволенням. Смачного!

Цікаво знати: Юшка була родоначальницею всіх супів в Київській Русі. Так називали овочеві, м’ясні та рибні бульйони. Згодом у них додавали різні крупи та овочі, і давали новоявленим стравам нові назви. Юшка при цьому нікуди не зникла, і назва закріпилася за супом на основі відвару риби. Приблизний період появи рибної юшки датований XI – XII століттям. Спочатку гарною стравою вважався наваристий бульйон. Якщо юшка виходила недостатньо жирною, її заправляли вершковим маслом.

Кінець ХІХ століття ознаменувався проникненням французької кухні. Популярністю серед знаті стала користуватися знежирена юшка зі світлим прозорим бульйоном.

Підписуйся на нові рецепти!

Поділитись з друзями
Відгуки про страву:
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
Залишити відповідь