Калорійність на 100 грам (кбжу):
0.9 г.
Білки
0.2 г.
Жири
8.1 г.
Вуглеводи
36
ккал

Веселі помаранчеві апельсини — відмінна прикраса святкового столу, що створює певний настрій серед гостей. При цьому велику роль відіграє не тільки колір апельсина, але і його неповторний аромат, і його освіжаючий смак.

Що приготувати з апельсинами

Слово “апельсин” в перекладі з німецької означає “китайське яблуко”. Дійсно, Батьківщина апельсина — це Китай. Цілком можливо, що в цій країні і був створений апельсин, що став гібридом помело і мандарина. На територію Європи апельсин був завезений португальцями, і тепер апельсин вільно росте на всьому узбережжі Середземного і Чорного морів. У країнах Центральної Америки апельсин також цілком звичайне явище.

Апельсин — багате джерело вітамінів групи В, А також С, Е, А. Апельсин містить фосфор, кальцій, магній, цинк, мідь, залізо, калій. Для збереження здоров’я і бадьорості досить випивати один стакан апельсинового соку щоранку. У Сполучених Штатах, до слова сказати, країні-імпортері апельсинів, саме так і роблять.

У давнину апельсин широко застосовували як засіб проти цинги. У кулінарії апельсин використовується не тільки в якості м’якоті (точніше, не стільки), але ще і у вигляді цедри. Апельсинова цедра — частий компонент солодкої випічки і варення з фруктів і ягід. Багато рецептів з апельсинами використовують цедру апельсина.

Взагалі ж апельсини є ідеальним компонентом для безлічі самих різних страв, починаючи солодкими і закінчуючи гострими. Серед цих страв виділяються: салат з апельсинами, качка з апельсинами, курка з апельсинами, гусак з апельсинами, індичка з апельсинами, цукати з апельсинів, свинина з апельсинами, варення з апельсинів, пиріг з апельсинами і так далі. Рецепти з апельсинами вельми різноманітні і численні.

Гурмани не проти покуштувати смажений апельсин і навіть фаршировані апельсини. До того ж, щоб їх приготувати, не потрібно ніяких особливих навичок або спеціального посуду.

2 год 0 хв2
Дуже вишуканий, гіркувато-цитрусовий смак має варення-конфітюр з червоної горобини, зварене разом із апельсинами та мигдальними горішками. Готуються ласощі нескладно, а результат виходить –
48 год 0 хв4
Цукати з буряка – це оригінальне частування, яке можна приготувати будь-якої пори року. Ласощі доповнюють чай або використовують для начинки різної домашньої випічки.
60 хв3
Варення з аґрусу з чорною смородиною – це по-справжньому цінні ласощі. Ягоди агрусу добре відновлюють тиск, а смородина зміцнює імунну систему. Таке варення особливо незамінне взимку!
30 хв2
Варення з агрусу по праву визнано ароматним, соковитим і корисним. Але зазвичай процес приготування займав багато часу. З появою мультиварок все змінилося: смачне варення, що містить безліч корисних.
60 хв1
Варення з аґрусу виходить густим, оскільки у складі ягід є пектин. Апельсини у складі надають запашного цитрусового аромату. Загалом таке варення більше схоже на повидло, оскільки плоди подрібнюються.
1 год 10 хв1
З цитрусових та черешні виходить дуже насичений та смачний напій, який корисно пити не лише взимку, а й улітку, у спеку. Якщо додати до компоту м’яту чи корицю,...
40 хв8
Журавлинний чай готується з доступних інгредієнтів. Вітамінний напій – це чудовий спосіб підтримати імунітет у сезон простудних захворювань. Ароматний чай готується нескладно.
10 хв3
Апельсиновий чай зігріє і наповнить силами навіть у похмурий день. Імбир у складі чаю зробить смак ще оригінальнішим з легким пікантним відтінком. Як основа для чаю можна взяти...
10 хв2
Велика кількість людей не може вживати молочні продукти, але дуже люблять такі корисні напої як смузі, які часто готують саме з молоком або кефіром. Альтернативою може стати смузі...
25 хв3
Березовий сік має слабовиражений смак. Поки він свіжий, то добрий і в самостійному вигляді, а при консервації хочеться його доповнити. Апельсини – ідеальний варіант.
20 хв1
Чимось такий сік нагадуватиме лимонад: у ньому є і цитрусова кислинка, і ароматна апельсинова нотка. Закатати березовий сік у такий спосіб можна досить швидко. Загалом і потрібно, що довести його.
25 хв5
М’ята будь-якому напою додає характерної свіжості та приємного аромату. З березовим соком ця трава поєднується особливо добре. Також пропонуємо додати пару кружальців апельсина
20 хв6
Цікавий спосіб заготівлі березового соку на зиму – з каркаде. Ці яскраві пелюстки пофарбують напій у привабливий колір і додадуть делікатну специфічну кислинку. 
20 хв6
Щоб закатати березовий сік на зиму, багато клопоту не потрібно. Проціджуємо сік, нагріваємо його до гарячого стану та розливаємо по стерилізованих банках. Для ароматизації додаємо апельсин
20 хв8
Справжня сангрія (яка отримала свою назву від свого червоного кольору – de sangre іспанською) – легка, проста і швидка підготовка. Якщо ви віддаєте перевагу більш насиченому і міцному.
1 год 45 хв3
Роскон де Рейєс по всьому світу є королем всіх іспанських будинків, а також в інших країнах Латинської Америки, таких як Мексика, Колумбія, Уругвай та Аргентина. Мексиканський роскон-де-рейес
1 год 15 хв4
Тішпішті (Tishpishti) – традиційний десерт, який сефардські євреї готують під час таких свят як Рош ха-Шана (Єврейський Новий рік) чи Песах. Особливо популярний тішпішті серед сефардських євреїв у.
1 год 40 хв6
Василопіта (Vasilopita) – традиційна грецька страва. Василопіта є кексом або хлібом, який подається опівночі напередодні Нового року, щоб відсвяткувати День Святого Василя.
24 год 0 хв5
Нарізані яблука разом з апельсинами, лимонами, цедрою та цукром вирушають у каструлю та залишаються там на ніч. Далі посуд ставиться на вогонь і вариться у 3-4 підходи по...
5 год 30 хв4
Фейжоада (Feijoada) – традиційна бразильська страва, що корінням йде в колоніальні часи. Згідно з однією з версій, винахід фейжоади – справа рук бразильських рабів, які експериментували із залишками їжі.