Варіантів легенди, пов’язаної з появою круасанів, є кілька. Але очевидно одне: цей уродженець Відня настільки прижився в Парижі, що став одним із символів гастрономів Франції.

Який він ідеальний круасан? Адже і у Франції існує багато його різновидів. За твердженням Рішара Бертіне, ідеальний круасан повинен бути багатошаровим, повітряним, м’яким, маслянистим, з хрусткою скоринкою, що кришиться.

Рецепти круасанів

Рецептів круасанів – скільки завгодно. Але навіть якщо джерело рецепту заслуговує на беззастережну довіру, а всі етапи приготування рецепта забезпечені фотографіями, не факт, що перша партія круасанів вас порадує. То шарів недостатньо, то занадто маслянисті, то начинка витекла … На жаль, дуже багато факторів має значення: якість борошна та олії, температура навколишнього середовища та робочої поверхні.

Але чи нам опускати руки!? Щоразу, крок за кроком, будемо наближатися до результату, яким можна буде пишатися. До ідеального круасану!

круасани з листкового тіста з бананом
50 хв8
Банан – одна з цікавих і незвичайних начинок для домашніх круасанів. Фрукт злегка підпікаєтся в духовці і стає м’яким і тане, що чудово доповнює пишне листкове тісто.
60 хв8
Домашні круасани з Нутеллою можна подавати як до гарячих, так і до холодних напоїв. Оцініть зрозумілий і швидкий рецепт приготування, який заощадить Ваш час і підніме настрій своїм...
1 год 5 хв16
Хочете порадувати близьких оригінальним частуванням? Приготуйте на десерт домашні круасани з яблуками. Смачне і цікаве в приготуванні блюдо не залишиться непоміченим.
круасани з листкового тіста з варенням
60 хв12
Домашні круасани з листкового тіста можна приготувати, начинивши їх варенням. М’яка ароматна випічка нагадає смак пиріжків. Оцініть простий рецепт для вашого сімейного чаювання.
60 хв12
Рум’яні і хрусткі круасани з сиром з листкового тіста ідеально підійдуть для домашнього сніданку. Приготуйте десерт по простому і швидкому рецептом в духовці.
60 хв6
З безлічі існуючих начинок для круасанів однією з найпопулярніших і улюблених залишається варене згущене молоко. Ласощі відмінно доповнює ніжне листкове тісто. Краще рішення для чаювання!
круасани з листкового тіста з шоколадом
58 хв12
Круасани з шоколадною начинкою на сніданок – найкраще рішення, щоб почати день з гарного настрою. Приготуйте домашній десерт за лічені хвилини. Порадуйте себе і близьких пишним тістом і.
55 хв6
Пишні круасани з листкового тіста стануть ще смачніше з додаванням начинки. Такий варіант випічки послужить оригінальним домашнім десертом. Подавайте до столу з чашкою чаю!
рецепт круасанів з листкового бездріжджового тіста
2 год 5 хв18
Листкове бездріжджове тісто для круасанів – це більш швидкий і простий в приготуванні в продукт. Але не дивлячись на відсутність дріжджів, випічка виходить пишною і рум’
3 год 0 хв16
Домашні круасани з листкового дріжджового тіста – процес трудомісткий, але захоплюючий. Готовий продукт виходить пишним і м’яким. Випічку можна подавати до чаю або використовувати
Домашні круасани з начинкою з листкового дріжджового тіста
2 год 5 хв14
В даному рецепті приготування круасанів всього два інгредієнта – готове листкове тісто і шоколад. Випічка відмінно підійде для чаювання, якщо на вашому порозі несподівано з’