Цей рецепт відмінно підійде для тих, хто не любить рідке варення. Желатин робить консистенцію ласощів дуже густою, при цьому, не надаючи впливу на смак. Готується малинове варення в 3 заходи. Вам ні в якому разі не можна давати йому кипіти – таким чином, ви збережете природний смак ягід і максимальну кількість вітамінів.
Всі рухи повинні бути плавними і неквапливими, щоб зберегти цілісність ягід якнайкраще – це надає страві додаткову пікантність. Із зазначених інгредієнтів виходить трохи більше 1 літра готового продукту.
Інгредієнти
Порції: –+
- Малина 1 кг.
- Цукор-пісок 800 гр.
- Желатин 25 гр.
Кроки
- Переберіть ягоди малини, видаливши плодоніжки і все сміття. Відбирайте цільні ягідки.
- Викладіть малину в каструлю, де плануєте робити варення, і засипте цукром. Злегка потрясіть, щоб все змішалося. Можна відразу засипати шарами: малина/цукор, малина/цукор. Накрийте ємність кришкою або рушником і залиште настоюватися 3-5 годин, щоб ягоди пустили сік.
- Потім поставте ягоди на слабкий вогонь і доведіть до кипіння. В процесі обов’язково потрібно акуратно помішувати, щоб цукор весь розчинився. Дуже важливо робити це вкрай обережно.
- Як тільки маса почне закипати, зніміть її з вогню і дайте охолонути. Прохолодне варення знову відправте на плиту. Так само, як і перший раз, зробіть слабкий вогонь і готуйте до закипання. Потім зніміть каструлю з плити і знову остудіть.
- Коли варення знову стане прохолодним, відправте його на вогонь в третій раз. В цей же час розчиніть 2 столові ложки желатину в 1/3 склянки теплої води.
- Коли малинове варення почне закипати, акуратно введіть в нього желатин, постійно розмішуючи. Коли маса почне закипати, не знімаючи з вогню, розлийте варення по заздалегідь простерилізованим банкам і закатати. Накрийте баночки чимось теплим.