Французька кухня поділяється на традиційно-народну і вишукано-ресторанну. У свою чергу, в народній кухні є регіональні страви французької кухні.

Поділ на народну і аристократичну кухню, а також неприйняття страв фаст-фуду, ось, мабуть, головні особливості французької кухні. Від інших європейських кухонь французьку кухню також відрізняє вживання в їжу досить екзотичних продуктів — равликів, жаб. Можна сказати, що у нас навіть більше відома аристократична або ресторанна французька кухня, рецепти якої беруть свій початок від кухонь придворних кухарів. Рататуй, фламбе, фуагра, цибульний суп, пиріг татен, консоме — широко відомі страви французької кухні. Ну і звичайно французькі сири і вино, без яких важко уявити французьку кухню. Рецепти французької кухні також рясніють соусами, різними методами приготування продуктів. Меню французької кухні дуже різноманітно, тому що може включати страви нормандської, прованської, південній або середземноморської кухні. Дійсно багато смачних і оригінальних страв подарувала нам французька кухня, салати — одні з таких страв. Справжня гордість французів — десерти французької кухні. Крем-брюле, безе, профітролі, тістечко макаронів пропонує нам французька кухня. Фото цих кулінарних шедеврів радують одним своїм виглядом. До речі, важлива складова страв французької кухні, це їх естетика. Оформлення і подачі страв французи як справжні естети приділяють велику увагу, цьому варто повчитися і вам, якщо вас цікавить французька кухня. Рецепти з фото в цій справі будуть надійним помічником.

Террін зі свинини з сухофруктами
50 хв80154
Починаємо готуватися до Нового року – оновлена добірка святкових рецептів вже висить на головній сторінці блогу, буду потихеньку постачати вас новими рецептами.
Відбивні зі свинини в духовці рецепти
60 хв0754
Приготуйте відбивні зі свинини, запечені в духовці з помідорами і сиром. Повірте, від такого обіду будуть всі в захваті, ситі і задоволені.
профітролі рецепти
60 хв0207
Профітролі – кулінарні вироби з заварного тіста, які легко і просто приготувати в домашніх умовах. Пропонуємо декілька покрокових рецептів з фото порожнистих