Пропонуємо дуже цікаву альтернативу панірувальним сухарям для нагетсів, для якої не потрібно навіть яєць. Скоринка, тим не менш, виходить дуже апетитною і хрусткою, а куряча м’якоть – неймовірно соковитою. Весь секрет – в поетапній обробці шматочків філе борошном із застосуванням води. Приготувавши нагетси один раз за цим методом, можливо, повертатися до класичних сухарів і не захочеться.
Інгредієнти
Порції: –+
- Куряче філе 2 шт.
- Перець чилі червоний ½ ч. л.
- Перець чорний мелений ½ ч. л.
- Імбир сушений ⅔ ч. л.
- Сіль ⅔ ч. л.
- Олія оливкова 2 ст. л.
- Вода 30 мл.
- Борошно пшеничне 500 гр.
- Рослинна олія для обсмажування
Кроки
- Куряче філе промиваємо і обсушуємо паперовим рушником. Нарізаємо його невеликими шматочками поперек волокон.
- Розміщуємо шматочки філе в миску. Висипаємо поверх спеції: червоний перець чилі мелений, чорний мелений перець, порошок сушеного імбиру і сіль. Вливаємо оливкову олію і воду в зазначеній кількості. Ретельно перемішуємо все разом, щоб кожен шматочок філе з усіх боків покрився рідиною і прянощами. Ми залишаємо курку на десять-п’ятнадцять хвилин для маринування.
- У широку ємність з бортами висипаємо борошно. Частинами викладаємо прямо в борошно промариновані шматочки філе і обвалюємо їх з усіх боків.
- У глибоку миску наливаємо воду кімнатної температури. Обваляні в борошні шматочки філе складаємо в друшляк і занурюємо у воду на кілька секунд. Завдання даного етапу – добре змочити борошно на поверхні філе. Після занурення в воду даємо волозі трохи стекти.
- Потім знову щільно обвалюють філе в борошні. Щоб струсити його надлишок з поверхні, поміщаємо шматочки в інший сухий друшляк і стукаємо по краю долонею – борошно обсипиться.
- У сотейнику або глибокій сковороді розігріваємо велику кількість рослинної олії без запаху. Її кількість повинна бути такою, щоб нагетси вільно плавали і обсмажувалися з усіх боків. У повністю гарячу олію занурюємо частинами паніровані шматочки філе і смажимо їх сім-вісім хвилин при середній температурі, періодично перевертаючи, щоб сформувалася рівномірна скоринка. Після обсмажування перекладаємо готові нагетси на сито, щоб зайва олія стекла.
- Готові нагетси укладаємо на сервірувальну тарілку і подаємо до столу в гарячому вигляді.
Філе в такій паніровці виходить дуже ніжним і соковитим. З хрусткою пшеничною скоринкою – ідеальне поєднання.