Яєчня — королева сніданків. Рецепт яєчні також може бути використаний і для приготування якоїсь страви з яєчнею.

Як приготувати яєчню

Всі знають, як смажити яєчню: розжарив сковорідку, капнув олії, розбив яйце і готова яєчня. Фото рецепт не потрібний, і так все зрозуміло. Але коли ви приготуєте яєчню в сотий раз, ви захочете дізнатися, як зробити її смачною. Це, наприклад, яєчня з помідорами і ковбасою, в хлібі, з беконом, з сиром, з ковбасою, з грибами. Почнемо з того, що виберемо, яку і як зробити яєчню. У двох словах, як готувати яєчню базіку: яйця збиваємо з молоком або вершками, можна додати вершкове масло і спеції, після чого смажиться на сковорідці.

Тепер про те, як посмажити глазунью. Головне тут не пошкодити жовток. Яйця обережно розбиваються і виливаються на розпечену сковорідку. Але смажити краще не на сильному вогні, інакше пригорить. У цьому один з головних секретів як робити яєчню.

Варто також трохи розповісти, як приготувати яєчню з помідорами. Спочатку обсмажуємо помідори зі спеціями, можна додати солодкий перець і цибулю, а потім виливаємо туди яйця. Але не тільки на сковорідці можна приготувати, готується яєчня в мікрохвильовці і мультиварці. Багато хто не знає як приготувати яєчню в мікрохвильовці і думають, що це неможливо. Насправді в мікрохвильовці готується буквально за одну хвилину. А якщо вас цікавить як приготувати смачну глазунью в мікрохвильовці, то проткніть сирий жовток перед тим як включити мікрохвильовку.

запечена з хлібом яєчня
20 хв60301
У нових кулінарних книгах все більше уваги приділяють красивій картинці і незвичайності страви. Тільки ось мало хто дійсно готує за такими рецептами. Продукти в них найчастіше дорогі, а.