Смачна, ситна і навіть в деякій мірі вишукана страва. Цей ніжний м’ясний салатик здатний стати справжнісінькою родзинкою будь-якого застілля! Найчастіше для приготування такого салату господині використовують яловичий (телячий) або свинячий язик, який в більшості випадків попередньо відварюється або обсмажується. Майже завжди язик нарізають для салату довгими смужками, проте при бажанні можна порізати його і дрібними шматочками, і навіть ефектними кубиками. А ще в такий салат додають безліч найрізноманітніших інгредієнтів: гриби, сир, огірки (як свіжі, так і мариновані), болгарський перець, горішки (волоські, кедрові і т. д.), селера, м’ясо, китайську капусту, помідори, картопля і т. д.

Який салат приготувати з язиком

Язик – не тільки смачний, але і надзвичайно корисний продукт. Він дуже багатий залізом, а також різними мінералами і вітамінами, що дозволяє рекомендувати його вживання в післяопераційному періоді, а також при вагітності або анемії.

Щоб салати з язиком завжди виходили відмінними, важливо навчитися правильно вибирати основний інгредієнт – язик. На поверхні якісного язика не повинно бути ніяких плям (особливо темних), крім того, він не повинна бути завітреним. Варто остерігатися і неприємного запаху. Найкраще зупинити свій вибір на невеликих язиках з рівномірним забарвленням – це буде вказувати на те, що вони були взяті від молодих тварин (язики від старих тварин доводиться набагато довше варити, в результаті чого вони можуть стати позбавленими смаку).

Як приготувати салат з язиком

Язик, призначений для приготування салату, спочатку замочують на кілька годин, після чого зрізають з нього неакуратні краї і кров’яні згустки, гарненько його промивають і відправляють варитися в досить велику каструлю. Варять зазвичай на середньому вогні, систематично знімаючи піну, що утворюється.

Не варто забувати додавати в салати з язиком і різні спеції і прянощі: базилік, чебрець, а також італійські або прованські трави. А заправляють ці салати зазвичай майонезом, так як саме майонез здатний в найкращій мірі відтінити вишуканий смак найніжнішого язика. Проте, багато господині небезуспішно використовують і такі заправки, як оливкова олія, йогурт зі спеціями, сметана з часником або суміш винного оцту з олією. До столу ж салати з язиком подають як холодними, так і теплими або навіть гарячими.

50 хв6
Дивовижний вважається делікатесом. Найчастіше у приготуванні страв використовують яловичий або телячий язик. Язик – низькокалорійний поживний продукт, ніжний за структурою та дуже смачний.
2 год 55 хв5
Перед вами рецепт смачного та корисного салату – салат з язиком – це відмінний делікатес, тому що язик за смаковими якостями не зрівняється з будь-яким іншим видом м’яса....
2 год 20 хв8
Це шалено апетитний листковий салат. Хоча його приготування – це справа смаку. Багато хто воліє просто перемішати всі інгредієнти. Але листковим він виглядає набагато красивіше.
2 год 25 хв4
Відварений язик завжди чудово поєднується із сиром. Свіжі огірки у складі дуже освіжають. А любителі можуть спробувати приготувати варіант і з маринованими огірками – анітрохи не гірше.
1 год 30 хв8
Оригінальний та ситний салат з язиком можна подавати як до сімейної вечері, так і до святкового столу. Смачний делікатес зробить закуску апетитною та особливою. Як розпочати готувати салат.
3 год 20 хв4
Салат з яловичим язиком та смаженими грибами – смачна, але довга у приготуванні страва. Якщо ви захочете приготувати цей салат, то рекомендую завчасно відварити яловичий язик.
1 год 40 хв8
Мінімум жиру та калорій, максимум білка – все що потрібно від якісної дієтичної їжі. Язик безперечно підходить для цих цілей, салати з ним виходять смачними та поживними.
2 год 35 хв8
Салат з язиком та кукурудзою готується дуже просто. Головне – попередньо відварити язик до готовності. Варіння займає приблизно дві години часу, тому краще зробити це заздалегідь.
2 год 0 хв4
Вам знайомий смак гармонійного поєднання свіжих хрустких овочів та соковитого м’яса. Якщо ви хочете приготувати дієтичну страву, то м’ясо завжди можна замінити відвареним
30 хв4
Головною особливістю цього салату є наявність як основний інгредієнт яловичої мови. З великою впевненістю можна говорити про те, що така страва припаде до душі любителям субпродуктів.
45 хв4
Салат з язиком – коронна страва справжнього святкового застілля. Він дуже апетитний, ситний та поживний. А смак у нього просто дивовижний. Приготувати його не важко, хоча з язиком...
35 хв4
Якщо ви хочете приготувати салат з язиком та ананасом, раджу – не полінуватися та зварити язик заздалегідь, наприклад, з вечора. Свинячий язик вариться досить довго. Але салат, напевно,...
3 год 50 хв4
Закуска з яловичого язика із зеленню та помідорами чері у сметано-імбирному дієтичному соусі – ситна, смачна і при цьому корисна. Цю ошатну страву можна приготувати навіть на вечерю...
3 год 0 хв4
Салати з язиком виходять дуже ніжними та ситними. Хороший варіант для того, щоб урізноманітнити своє повсякденне меню.
60 хв8
Салат з яловичим язиком задовольнить найвибагливіших гурманів і подарує справжню насолоду, адже він подається з оригінальним полуничним соусом. У салат входить яловичий язик, гриби
2 год 40 хв4
Відварений яловичий язик вважається дієтичною стравою. А у салаті, у поєднанні зі свіжими овочами, ще й дуже корисним. Такий салат можна комбінувати з різними соусами та приправами на.
1 год 25 хв6
Салат з язиком та печерицями – ще один варіант страви на святковий стіл. Відмінне поєднання відвареного язика з обсмаженими грибами, свіжою руколою та помідорами чері. Ми трохи урізноманітнили...
60 хв6
Цікавий і незвичайний салат можна приготувати зі свинячого язика та квасолі. Тому якщо хочете відкрити собі щось нове і приємно здивувати всю сім’ю, цей рецепт саме для вас....
2 год 10 хв2
Язик – дієтичний делікатес, з якого готують різні цікаві та незвичайні закуски. Рекомендую приготувати салат з язиком, грибами та болгарським перцем. Процес приготування язика є досить тривалим, тому.
12 год 0 хв6
Язик – це відмінний делікатес, що входить до складу безлічі страв. Особливо вдало з цим продуктом виходять салати. Наш рецепт – універсальний, що підходить до будь-якого приводу.