Салат з чорносливом відрізняється від звичайного салату тонким фруктово-терпким ароматом і смаком, який буде доречний як в м’ясних, так і в багатьох інших салатах.

Які салати приготувати з чорносливом

Чорнослив можна додавати практично в будь-який салат, він додасть йому особливу ноту. Багато хто любить робити салат з курки з чорносливом, салат Берізка з чорносливом, салат Гранатовий браслет з чорносливом, салат черепашка з чорносливом, рецепт салат Ніжність з чорносливом. При цьому є і самостійні рецепти салатів з чорносливом. Це салат з чорносливом і волоським горіхом, салат з кедровими горішками і чорносливом, салат з чорносливом і сиром. Одним з найпопулярніших є салат з горіхами і чорносливом, його часто ще називають салат з буряка з чорносливом. Це дійсно смачний майонезний салат, рецепт салату з чорносливом тільки виграє, якщо ви приготуєте його з хріном. Можна зробити і більш легкий і корисний салат з чорносливом. Рецепт такого салату використовує сметану або оливкову олію. Інший класичний салат і чорносливом – салат з кури з чорносливом.

Чорнослив взагалі дуже добре поєднується з вареним м’ясом. Якщо ви хочете приготувати якийсь оригінальний на вигляд і смачний салат з чорносливом, обов’язково приготуйте салат біла береза з чорносливом. Чорнослив для салату дрібно нарізають або розрізають на дві половинки і прикрашають ним салат зверху. Важливо використовувати вказане в рецепті салату з чорносливом кількість чорносливу, тому що якщо його буде занадто багато, його сильний смак буде заглушати інші інгредієнти.

10 хв20561
Як на рахунок цікавого салату, який прийнято в нашій родині називати дамським капризом. Назва сама по собі оригінальна, все завдяки сполучуваності інгредієнтів.