Як приготувати хрусткі вафельні трубочки на маргарині

вафельні трубочки на маргарині

Щоб отримати хрустку і розсипчасту текстуру тонких вафель, необхідний жировий компонент в складі. В даному випадку використовуємо маргарин. Під час випікання потрібно змащувати вафельницю олією тільки перед першою вафлею, далі виливаємо тісто вже на суху поверхню. Щоб згорнути вироби в тонкі трубочки, можна використовувати невелику хитрість: взяти будь-яку паличку потрібного діаметру і «намотувати» на неї вафлі – це гарантує рівну форму і полегшує сам процес.

Інгредієнти
Порції: +6
Кроки
1 год 10 хвДрук
  • Готуємо продукти для тіста: борошно просіваємо, маргарин дістаємо з холодильника, щоб злегка розм’якшити його.
  • Яйця розбиваємо в об’ємну миску, в якій будемо замішувати тісто.
  • Всипаємо до них цукровий пісок і збиваємо вінчиком або міксером на високій швидкості. Добиваємося повного розчинення цукрових крупинок і отримання пишної густої піни світлого кольору.
  • Маргарин розтоплюємо в мікрохвильовці або на плиті до рідкого стану. Якщо рідкий маргарин сильно нагрівся, то даємо йому охолонути до теплої температури. Потім вливаємо його до яєць і ретельно перемішуємо.
  • В отриману рідку суміш частинами висипаємо просіяне борошно і поступово замішуємо тісто.
  • Працюємо віночком або міксером на низькій швидкості. Важливо розбити всі грудочки і отримати повністю гладке, однорідне тісто. Його консистенція – текуча, тягуча, схожа на згущене молоко.
  • Вафельницю розігріваємо до гарячого стану. Перед випіканням першої вафлі змащуємо внутрішні робочі поверхні тонким шаром рослинної олії. Зручно при цьому використовувати силіконовий пензлик. Виливаємо на поверхню столову ложку тіста і щільно закриваємо вафельницю.
  • Час випікання вафлі залежить від типу і потужності приладу. Загалом, через хвилину-півтори можна відкрити вафельницю і оцінити ступінь готовності. Якщо виріб ще блідий, то продовжуємо процес. Якщо вафля добре зарум’янилася, що знімаємо її за допомогою силіконової або дерев’яної лопатки, щоб не пошкодити покриття вафельниці. У міру випікання більшої кількості вафель прилад нагріється і процес буде йти швидше.
  • Відразу після вилучення вафлі з приладу звертаємо з неї трубочку або конус. Якщо забаритися або чекати охолодження, то вже не вийде надати їй будь-яку форму – тісто швидко застигає, ламається і кришиться.
  • Щоб згортати гарячу вафлю було швидше і комфортніше, можна використовувати для цього будь-яку форму у вигляді палички. Як варіант, це може бути рукоятка ножа або іншого столового приладу.

Готові вафлі подаємо в охолодженому вигляді-так вони застигають і максимально проявляють всі свої хрусткі властивості. Такі вафлі гарні і самі по собі, і з будь-якою начинкою.

Підписуйся на нові рецепти!

Поділитись з друзями
Відгуки про страву:
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
Залишити відповідь