Хіба бувають салатики без майонезу? Звичайно, дуже навіть смачні, поживні і корисні. Заправка дійсно потрібна, але необов’язково майонезна – це звичка.

Який салат приготувати без майонезу

Новий інгредієнт в традиційному переліку продуктів створює інший смак – більш тонкий або насичений, пікантний або ніжний. Кожен раз – кулінарне відкриття.
Але це зовсім не означає, що салатні приправи – взаємозамінні. Наприклад, не знайшлося в шафі бальзаміко, додамо оцет – це неправильний підхід. Рецепти салатів – процес точний, збалансований, особливо в плані того, чим заправити.
Різноманітність заправок для салатів без майонезу вражає:

  1. Моноприправи: Олія соняшникова, оливкова, кукурудзяна, сметана, соєвий соус, гірчиця, вершки…
  2. Дресинги з магазину, готові суміші в пляшці типу: кунжутної пасти, лимонного соку, спецій, імбиру та іншого. Можна також зробити подібний мікс самостійно.
  3. Складні маринади: тартар, сальса, песто, Айолі, сацебелі, ткемалі, сирна або медово-гірчична суміш. Приготування домашніх соусів – це окрема процедура за рецептом, зате вони відмінно поєднуються не тільки з салатами, але і з гарнірами, хлібом, м’ясом.

Кулінари придумали сотні підливок різного рівня складності, чому б не спробувати приготувати деякі з них?

Салат з креветками і руколою
25 хв50289
Нічого не маю проти салатів з майонезом, хоч вони і вийшли з моди. Однак після ряду зимових свят ні олів’є, ні вінегрет вже не лізуть — впевнена, я.
Салат Грецький класичний
30 хв40272
Самі греки називають свій салат хоріатікі і готують виключно з грецькою фетою – вона більш масляниста, не така солона, як бринза, і досить щільна
01.1к.
Не кожен може вживати в новорічну ніч важкі страви з додаванням жирних соусів без наслідків для організму. Тому легкі салати без майонезу потрібно обов’