Головна відмінність салату шарами – всі інгредієнти викладаються рівними ярусами і що важливо – не перемішуються. Відомі і улюблені рецепти листкових салатів: Мімоза, оселедець під шубою, Гранатовий браслет, Соняшник.

Які салати приготувати шарами

Втім, господині невтомно займаються новими кулінарними експериментами. Так з’явилися низькокалорійні легкі закуски, а також фруктові десерти.

Хитрість приготування страви: гармонійне поєднання відтінків і соковитості складових. Тому світлі шари, наприклад, яєчні білки, майонез, плавлений сирок сусідять з темною буряком, печерицями, оливками, а яскраво-червоний шар помідорів, болгарського перцю чергується з непомітним авокадо або огірком.

Зовнішній вигляд страви – не менш важливий, ніж смак, щоб продемонструвати ретельність оформлення, кожну порцію викладають в прозору салатницю, скляну креманку або іншу відкритий посуд.

Як приготувати багатошаровий салат:

  • Знизу краще викладати найсухіші або тверді продукти, яким найбільше потрібне просочення. Наприклад: варена картопля, рис, відварене м’ясо, субпродукти, овочі.
  • Кожен наступний “поверх” треба прошарувати майонезом або соусом – щоб конструкція щільніше трималася, а інгредієнти взаємно просочилися.
салат 8 березня
30 хв2016
У зв’язку з весною і наступаючим святом 8 березня на мене накотила жага творчості, яку я реалізувала в незвичайному оформленні листкового салату.
Салат без м'яса «мрія»
25 хв50166
Після новорічних свят я і дивитися не можу на м’ясні салати — дуже вже багато було на столі таких закусок. Останнім часом мій фаворит-смачний і простий салат «мрія».
10 хв20560
Як на рахунок цікавого салату, який прийнято в нашій родині називати дамським капризом. Назва сама по собі оригінальна, все завдяки сполучуваності інгредієнтів.
0974
Новий 2021 рік переходить під владу Білого Бика, який любить все смачне, але просте. Тому в новорічне меню потрібно обов’язково включити листкові
листковий салат Полянка
60 хв0440
Салат «Полянка» листковий з печерицями і куркою найбільшою популярністю користується в зимовий сезон. За допомогою покрокового рецепту з фото легко приготувати