Придумане американськими кондитерами блюдо володіє винятковим смаком і неймовірним ароматом. Таємниця дивного частування зберігається в секреті, проте це не зупиняє досвідчених майстрів, приваблених оригінальністю сіетловського шедевра.

Як приготувати сінабони

Саме в Сіетлі двома кулінарами експериментаторами був розроблений фірмовий рецепт, який був успішно запатентований згодом. Однак, вмілі господині і вправні кухарі пропонують свої варіанти замішування тіста, комбінації і пропорції інгредієнтів для крему. Рецепти булочок сінабон на перший погляд можуть здатися непростими, але час, проведений в клопотах біля поверхонь і духової шафи, з лишком буде виправдано незрівнянним результатом.

П’ять найбільш часто використавуваних інгредієнтів в рецептах:

  • вершкове масло;
  • цукор;
  • молоко;
  • борошно;
  • яйця.

При цьому, щоб приготувати дійсно незвичайне блюдо, а не просто здобу з корицею, важливо чітко дотримуватися рекомендацій, дотримуватися вказівок протягом кожного етапу: від вибору продуктів, до подачі на стіл. Варто відзначити, що знавці кондитерського мистецтва стверджують, що для булочок підійде тільки борошно з високим вмістом клейковини, а присипано розкачане тісто має бути тільки корицею Макара. Умільці придумали, що робити, в разі, якщо зазначених інгредієнтів не виявилося під рукою.

1 год 15 хв91118
⠀Зустрічали таке?
Сіннабони з вишнею і корицею
2 год 0 хв12099
Рецепт без застосування вершкової глазурі, замість неї використовуються горіхи і цукрова пудра. Тісто ніжне, дуже смачно, обов’язково спробуйте.
Сінабон з корицею і заварним кремом
2 год 17 хв0446
Тут булочки Сіннабон готуються, можна сказати, за класичним рецептом. Відмінність буде в кремі – їх поливають заварним кремом. Він не менш смачний, ніж сирний. До того ж булочкам...
сінабони з готового листкового тіста
35 хв01.3к.
Цей рецепт оцінять ті, хто не хоче возитися з тsстом і опарою. Або просто якщо є обмеження за часом. При цьому сіннабони вийдуть вони не менш смачними, як...
2 год 40 хв0410
Ще один варіант найніжніших булочок, де крім стандартних цукру і кориці, додаються родзинки. Він робить смак ласощів ще більш цікавим, а булочки ще більш ніжними і соковитими. Незважаючи...
сінабони з маком
2 год 35 хв0407
Цей рецепт Сіннабон нагадує класичний, тільки в начинці замість кориці використовується мак. Можливо, булочки вийдуть трохи менш ароматними, але вони обов’язково залишаться дуже і дуже смачними.
булочки Сінабон з шоколадом і корицею
1 год 25 хв0246
Цей рецепт відрізняється від класики – тут, крім цукру з корицею використовується шоколад. Ласуни це оцінять. Ніжні, м’які з яскравим шоколадним смаком і непередаваним ароматом кориці – такі.
2 год 40 хв0278
Дивлячись на список інгредієнтів, ви, можливо, подумаєте, що перед вами складний рецепт, але це помилка. Продукти будуть потрібні найпростіші, а готувати ці булочки дуже легко.