пастила з яблук в дегідраторі
25 год 0 хв8
Просто і швидко приготувати яблучну пастилу можна в дегідраторі. Сучасна техніка зробить більшу частину роботи за вас. Використовуйте перевірений рецепт. Порадуйте себе і ваших близьких.
пастила з яблук з желатином
9 год 0 хв8
Неймовірно смачна і оригінальна ідея приготування яблучної пастили – з желатином. Десерт вийде ніжним і приємним. Можна подавати в якості корисних домашніх ласощів.
11 год 0 хв8
Ароматну і смачну пастилу можна приготувати з груш і яблук. Простий і швидкий рецепт відмінно виходить в домашніх умовах. Використовуйте кулінарну ідею, щоб порадувати себе і близьких.
пастила з яблук і бананів
11 год 0 хв8
Оригінальний варіант приготування фруктової пастили – з яблук і бананів. Домашній десерт вийде ароматним і ніжним за смаком. Подавайте до чаю або в якості швидкого перекусу.
Пастила з макухи яблук після соковижималки
11 год 0 хв8
Хочете здивувати близьких яскравим десертом, який багатьом знайомий з дитинства? Беріть на замітку простий домашній рецепт пастили з яблучної макухи. Частування вийде в міру солодким
13 год 0 хв8
Яскрава за смаком пастила виходить з яблук і смородини. Продукт порадує приємним смаком і легкою кислинкою. Такий десерт оцінять і дорослі, і діти. Дивувати своїх близьких легко!
Пастила з яблук з білком в домашніх умовах
17 год 0 хв8
Ніжна і повітряна яблучна пастила виходить з додаванням яєчних білків. Готуйте яскравий домашній десерт і дивуйте своїх гостей. Відмінна кулінарна ідея для чаювання!
Домашня пастила з яблук без цукру
12 год 0 хв12
Яблучну пастилу в домашніх умовах можна приготувати без додавання цукру. Такий варіант вийде корисним і некалорійним. Відмінний варіант десерту для тих, хто не вживає цукор.
Пастила з яблук в сушарці для фруктів
13 год 0 хв8
Швидко і смачно приготувати домашню яблучну пастилу можна в спеціальній сушарці для фруктів. Це набагато практичніше і простіше, ніж висушувати частування в прочиненій духовці. Спробуйте!
Домашня пастила з яблук в духовці
7 год 0 хв8
Смачний і корисний домашній десерт можна приготувати з яблук. Оцініть яскравий рецепт пастили в духовці. Порадуйте своїх рідних або гостей. Можна подавати до гарячого чаю.