Холодні закуски надають нам широкі можливості для реалізації своїх кулінарних здібностей. А головне — холодними закусками закушують і насолоджуються. Смачні холодні закуски є прикрасою будь-якого столу, як буденного, так і святкового. Навіть якщо ви вирішили буденно пообідати або повечеряти, можна трохи побалувати себе і своїх близьких, приготувавши якісь овочеві холодні закуски і салати, холодні м’ясні закуски, рибні та грибні. Рецепти холодних закусок не завжди складні. Маючи в запасі мінімум часу, ви можете приготувати холодні закуски на швидку руку.

Всім відомо, що на святковому столі має бути і гаряче, і холодне. Закуски якраз зазвичай представляють холодні страви. Холодні закуски до святкового столу потрібні завжди. Вони смачні, естетичні, варіативні, зручні у вживанні. Залежно від ваших смаків і поглядів на кулінарію ви можете приготувати холодні закуски з риби, м’яса, овочів. Рецепти холодних святкових закусок часто використовують делікатесні продукти, але навіть їх треба вміти правильно приготувати. Святковий стіл за визначенням повинен бути більш багатим, різноманітним, тому тут ми можемо собі дозволити холодні закуски складного приготування. Наприклад, смачні начинки для тарталеток і лаваша, на основі яких готують приголомшливі холодні закуски. Рецепти на стіл допоможуть здивувати, зробити приємність і гостям, і вам. Смачні та оригінальні холодні закуски на день народження, Новий рік або будь-яке інше свято зроблять будь-яке застілля святом смаку. Холодні закуски для фуршету мають ряд відмінних рис. Щоб гостям було зручно їх їсти, легкі холодні закуски і складні подаються у вигляді канапе, бутербродів на шпажках. Головна вимога тут — невеликий розмір, якому повинні відповідати фуршетні холодні і гарячі закуски. Рецепти холодних закусок для фуршету повинні володіти і іншим якістю — естетичним зовнішнім виглядом. Оформлення холодних закусок-справа, в якому ви можете проявити свої творчі здібності. Правильне і красиве оформлення закуски зробить її тільки більш виграшною і приверне до неї увагу гостей. Адже людина тягнеться до прекрасного, і кухня, холодні закуски, в цьому сенсі, не є винятками. Тому приготування холодних закусок зажадає від вас включити свою фантазію. Вам також допоможуть наші рецепти, дивіться і вибирайте святкові холодні закуски з фото, повсякденні, оригінальні, красиві холодні закуски на стіл (фото). І нехай вам буде смачно!

068
Щоб святковий стіл на Новий 2021 рік вийшов особливо рясним і хлібосольним, приготуємо достатну різноманітність дуже смачних холодних закусок з новим простим
2 год 0 хв0834
Сало в цибульному лушпинні – це пікантна закуска, яку можна швидко і просто приготувати в домашніх умовах. Сало виходить ніжним, самим смачним і за зовнішнім виглядом ні в.