Жителі Європи сильно здивувалися кабачку. Цей довгий кущовий несмачний гарбуз прибув з Мексики на кораблях іспанських завойовників. Спочатку вживали в їжу тільки насіння, а плоди згодовували худобі.

Які закуски приготувати з кабачків

В кінці 18 століття, в золотий вік розвитку італійської кухні, вони вперше з’явилися в якості страви. Фарширували м’ясом навіть їхні квіти.

У сучасній закусці ж “неаполітанський гарбуз” займає особливе почесне місце. Не потрібно пекти тарталетки або основи – плід кухаря ріжуть рівними щільними кружками. Основна перевага полягає в тому, що кружок з кабачка залишається легким доповненням, коли всередину накладена жирна начинка. Цей овоч добре поєднується з волоським горіхом, сиром, томатами, часником. Можлива присутність пряної зелені – кінзи і базиліка.

Його можна використовувати як наповнювач для легендарної закуски – кабачкової ікри. Рецептів цієї страви величезна кількість – у кожної господині свій. А представники старшого покоління нерідко говорять, що неможливо забути смак тієї самої ікри по ГОСТу з банки. Її приготування в домашніх умовах не складне. Не варто недооцінювати цей овоч, адже він при своїй невеликій ціні здатний стати основою для цілої серії незвичайних страв, якими можна буде здивувати навіть вимогливих гостей.

рулет з кабачків з фаршем
45 хв6058
Скільки моїх подружок і колег скаржилися мені, що їх фантазія вичерпалася. Вони не знають, що ще можна приготувати з кабачків в літній сезон!
Кабачковий рулет з шинкою і сиром
40 хв40242
Сезон кабачків закінчується, а я з ними все ніяк впоратися не можу. Вже і на зиму цього овоча вдосталь заготовила, і оладками сім’
Мариновані кабачки швидкого приготування
1 год 30 хв0126
Що можна приготувати зі звичайного кабачка? У вас напевно промайнули в голові традиційні рецепти оладок, запіканок і овочевого рагу. Це все, звичайно
Кабачки з беконом в духовці
35 хв30115
На пару місяців в рік кабачки стають центром кулінарного мистецтва. Господині діляться один з одним рецептами і намагаються відвести овочу нове місце в