1 год 10 хв8
Коли поїхали сім’єю до Єгипту, дуже переживали, як нас годуватимуть. І це не жарт! Начиталися різних відгуків, один одного цікавіше. Хтось казав, що кухня та сервіс там просто...
Річковий окунь у солі в духовці
1 год 20 хв2
Річковий окунь в солі в духовці – це цікава, ситна і неймовірно смачна страва для вашого обіду або вечері. Для приготування апетитної риби в солі скористайтеся перевіреним рецептом...
Окунь річковий, запечений у сметані
1 год 20 хв2
Окунь річковий, запечений у сметані, відрізняється особливим ніжним смаком, соковитістю та поживними властивостями. Подавайте страву до обіднього столу або до сімейної вечері.
1 год 50 хв2
Річковий окунь із картоплею в духовці – це ситна страва для сімейного обіду чи вечері. Приготувати його в домашніх умовах дуже просто. Для цього беріть на замітку перевірений...
60 хв2
Річковий окунь у фользі в духовці – це дуже смачна, поживна і нескладна страва для всієї родини. Для приготування апетитної запеченої риби скористайтеся перевіреним рецептом з покроковими фотографіями.
45 хв2
Річковий окунь, запечений цілим у лусці, відрізняється особливим яскравим смаком та поживними властивостями. Подавайте страву до обіднього столу або до сімейної вечері.
1 год 40 хв5
Після того, як ви випробуваєте цей рецепт, вам не захочеться більше купувати консервовану кільку. Адже рибка в томатному соусі, приготовлена ​​в домашніх умовах, виходить у рази смачнішою.
2 год 10 хв2
Швидко і смачно запекти рибу з картоплею можна в рукаві. Такий спосіб зробить продукти соковитими і більш ароматними. Забирайте яскраву кулінарну ідею для вашого обіду або вечері.
риба з картоплею в горщику в духовці
2 год 20 хв2
Цікаве блюдо для вашого столу – запечена риба з картоплею в горщику. Частування вийде неймовірно соковитим і ароматним. Подавайте до столу, доповнивши свіжою зеленню.
1 год 5 хв4
Хочете здивувати своїх близьких і урізноманітнити домашнє меню? Приготуйте апетитну запіканку з риби і овочів. Смачне і яскраве блюдо подавайте до сімейного обіду або вечері. Спробуйте!
риба з картоплею і сметаною в духовці
1 год 40 хв4
Соковита і апетитна рибка з картоплею виходить за допомогою сметанної заливки. Використовуйте простий кулінарний рецепт в духовці, щоб урізноманітнити ваш домашній стіл.
риба з картоплею, цибулею і морквою в духовці
1 год 40 хв4
Смачне і просте в приготуванні блюдо – запечена риба з картоплею, цибулею і морквою. Яскраве частування стане ідеальним рішенням для сімейної вечері. Порадуйте себе і домашніх.
Філе риби, запечене з картоплею і овочами
1 год 40 хв3
Соковита запечена риба виходить з додаванням картоплі та інших овочів. Таке блюдо стане яскравою ідеєю для сімейної вечері. Зверніть увагу на оригінальний і простий у виконанні кулінарний рецепт.
1 год 40 хв4
Яскраве блюдо для домашнього столу – риба, запечена з картоплею і помідорами під сиром. Таке частування нагадає соковиту і апетитну запіканку. Подавайте до обіду, вечері або в рамках.
1 год 45 хв4
Щоб запечена риба з картоплею вийшла максимально соковитою, приготуйте її в майонезі. Смачне і поживне блюдо стане яскравим частуванням для вашого столу, яке не вимагає додаткового гарніру.
Червона риба з картоплею в духовці
1 год 40 хв2
Корисна і неймовірно смачна червона риба – улюблениця на багатьох столах. Приготувати її можна в духовці разом з картоплею. Таке блюдо послужить відмінним вечерею для вас і вашої...
60 хв1
Смачна і поживна ідея для домашньої вечері – запечена у фользі риба з картоплею. Так продукти вийдуть більш соковитими, ароматними і насиченими. Беріть на замітку!
40 хв4
Для тих, хто втомився від звичних рецептів рибних страв, представляю вам щось новеньке і смачне. Я знаю, що риба в духовці завжди виходить чудово. Ось я і спробувала...